Лазерна епіляція

Motus AX

Лазерна епіляція на александритовому лазері Deka Motus AX 2022 – це епіляція нового покоління, з гарантією результату та безболісності процедури. Даний італійський апарат працює з різними типами волосся та не викликає подразнень на шкірі.

Абсолютні переваги лазеру Motus AX:

ПІДХОДИТЬ УСІМ — для будь-якого відтінку шкіри та кольору волосся. Сапфіровий наконечник на вістрі маніпули Moveo дозволяє передавати 93-100% лазерної енергії прямо в центр волосяної цибулини, ефективно руйнуючи її. Це значно підвищує ефективність та швидкість видалення волосся.

МОЖНА ЗАСМАГАТИ до та після процедури — рекомендований максимальний проміжок між процедурою та прийняттям сонячних ванн всього 3 дні

НАЙШВИДША ЕПІЛЯЦІЯ — обробка ділянки розміром 10х10 см триває лише 10-25 секунд, а, отже, час тривалості процедури лазерної епіляції зони пахв — менше 1 хвилини!

ЕПІЛЯЦІЯ підходить АБСОЛЮТНО ДЛЯ УСІХ ДІЛЯНОК ТІЛА, включаючи найчутливіші області, такі як бікіні, пахви, зона над верхньою губою.

АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНА та КОМФОРТНА епіляція — без перегріву шкіри, без опіків завдяки системі охолодження в маніпулі Moveo. Тільки приємні тактильні відчуття, завдяки особливій насадці.

Всі спеціалісти лазерної епіляції INNA BILA є сертифікованими майстрами з медичною освітою.

 

Запис Online

Попередній запис в студію краси Inna Bila

0/3600

Online booking