header-text
header-text

studio & shop

Про нас

INNA BILA studio & shop - це авторський бренд в світі краси з власною концепцією, в основі якої професійне обслуговування виключно на високоякісних матеріалах, вишуканий сервіс і комплексне ведення клієнта.

INNA BILA створює власні тренди.

Інна Біла заснувала бренд в січні 2013 року в місті Житомирі. З кожним роком, знаходячи своїх однодумців в особі співробітників і клієнтів, маленький салон виріс до мережі, яка включає студію краси, б'юті бутик і навчальний центр.

INNA BILA studio & shop орієнтована на клієнтів, які хочуть отримати якісну, швидку та кваліфіковану послугу. Це і бізнесмени, і бізнесвумен, і молоді люди, які цінують комфорт, професіоналізм.

Наші фахівці не тільки виконають свою роботу бездоганно, але і подарують Вам комфорт, затишок і гарний настрій. Уже три роки поспіль INNA BILA завойовує звання кращого салону краси Житомира за результатами голосування «Народний бренд», працюючи не просто на результат, а бажаючи залишити у Вашому серці теплий спогад про нас!

Для постійних клієнтів мережі діє система лояльності.

INNA BILA studio & shop завжди віддана і вдячна Вам за Ваш вибір.

Приходьте і переконайтеся самі!

Наші б'юті-майстри роками відточують свою майстерність, щоб найкращим чином розкрити неповторну Красу і індивідуальність кожного з гостей Inna Bila. У всьому світі, в кожному з салонів імперії Inna Bila ми працюємо, створюючи саме Ваш унікальний образ. Ми віримо в досконалість. Ми розуміємо, що зачіску наш клієнт буде носити кожен день, і вона повинна бути абсолютно бездоганною.

Запис Online

Попередній запис в студію краси Inna Bila

ПІБ*

Телефон*

E-mail

Послуга*

Примітка