Солярій

Запрошуємо в нашу студію, на Шевченка, 24, отримати якісну і бездоганну засмагу в суперпотужному солярії MegaSun TOWER PURE ENERGY!

На дану послугу діють два види абонементів. Також пропонуємо професійну косметику і одноразові пристосування для захисту шкіри і гарної засмаги.

Вертикальний солярій MegaSun TOWER PURE ENERGY — це м’який вплив і ідеальна засмага. Овальна форма внутрішньої поверхні вертикального солярію MegaSun TOWER PURE ENERGY дозволяє отримати максимально рівномірну засмагу. Розташований в кришці солярію і регульований по числу оборотів центральний кондиціонер дозволяє створити комфортну для клієнта температуру всередині кабіни. Особливу увагу ми приділяємо дезінфекції поверхонь перед кожним сеансом засмаги.

Як правильно засмагати?

Підбираючи солярій, необхідно враховувати тривалість сеансу засмаги. Це визначається строго індивідуально, в залежності від Вашого типу шкіри. Настійно рекомендується починати курс засмаги з мінімального часу сеансу, рекомендованого для даного типу шкіри і параметрів ламп. Поступово час кожного сеансу збільшують на 1-3 хвилини — не більше! Взагалі ж сеанс засмаги не повинен перевищувати 10-12 хвилин. Для підтримки отриманого ефекту достатньо засмагати 1-2 рази в тиждень. Як правило, отримати хорошу засмагу можна протягом 8-10 сеансів. Однак, ця кількість сеансів рекомендується тільки тоді, коли шкіра нормально реагує на ультрафіолетові промені. Засмагайте, дотримуючись вимог правил безпечної засмаги.

Обов’язково використовуйте косметику для захисту і кращого результату (засоби, які прискорюють, стабілізують і закріплюють отриманий результат). При їх застосуванні Ви отримаєте інтенсивну, красиву і стійку засмагу. Крім того, Ваша засмага проявиться швидше. Косметика для засмаги в солярії має також властивості захисту і догляду за шкірою.

Чекаємо Вас в студії краси INNA BILА, щоб порадувати чудовою атмосферою і розкішною засмагою.

Запис Online

Попередній запис в студію краси Inna Bila

0/3600

Online booking