КУРСИ ПЕРУКАРІВ-СТИЛІСТІВ

Студія краси INNA BILA проводить підготовку фахівців з перукарського мистецтва за наступними напрямками:

  • Перукар-стиліст комплекс ;
  • Майстер-колорист;
  • Майстер жіночих та чоловічих стрижок;
  • Експерт створення образу;
  • Індивідуальний курс підвищення кваліфікації.

Курс «Перукар-стиліст »  включає 17 занять на тему: стрижки (жіночі/чоловічі), укладання, базовий курс колористики, процедури догляду за волоссям, спілкування з клієнтом і підбір домашнього догляду.

Курс «Майстер-колорист» включає: зміну та розтяжку кольору, роботу з сивиною, air touch, вихід з темного, мілірування, створення ідеальних блонд-відтінків. Курс направлений на вивчення основ колористики та вміння розв‘язувати колористичні задачі.

Важливою складовою кожного практичного заняття є вирішення завдань по колористиці, вивчення законів колористики.

Ми не прив’язуємо Вас до певного бренду, а з радістю ділимося з Вами секретами роботи з різними торговими марками. Навчання проходить на високоякісних матеріалах.

Як бонус, Ви отримуєте додаткове заняття по догляду за фарбованим волоссям, відновлювальні процедури, особливості домашнього догляду і його підбір Вашим клієнтам від компанії Vitality’s, салоном-амбасадором якого є INNA BILA studio & shop.

Тривалість курсу: 9 занять (2 теорії та 7 практик у досвідченого стиліста з 15-річним стажем роботи)

Курс «Майстер жіночих та чоловічих стрижок» включає:

майстер-клас з підбору інструментів; особливості роботи з інструментами та їх дизенфекція;техніки класичних жіночих та чоловічих стрижок; модельні стрижки; робота з машинкою та ножницями; укладка та стайлинг.

Навчаємо на високоякісних матеріалах. Основним продуктом у нашій роботі є італійський бренд Vitality’s, ексклюзивним салоном-амбасадором якого є INNA BILA studio&shop.

Тривалість курсу: 7 занять (1 теорія та 6 практик по 2 стрижки).

Курс «Експерт створення образу» — це плетіння, вечірні та весільні зачіски, створення ідеальних локонів, класичні укладання і останні новинки в hair-індустрії.

Також на курсі ми навчимо Вас правильно підбирати аксесуари; розповімо секрети роботи з різними видами інструментів і косметики; практикуватимемо індивідуальний підбір зачіски під кожного клієнта і роботу з нареченими.

Тривалість курсу: 3-5 занять на вибір.

«Індивідуальний курс підвищення кваліфікації» проводиться після попереднього узгодження з викладачем Студії. Ви можете вибрати бажані теми і графік відвідування. Курс спрямований на підвищення кваліфікаційного рівня вже працюючого майстра.

Час і оплата курсу обговорюється індивідуально.

Вартість курсів:

  • Перукар-стиліст комплекс — 20 000 грн;
  • Майстер-колорист — 15 000 грн;
  • Майстер жіночих та чоловічих стрижок — 10 000;
  • Експерт створення образу — 1 500 грн\заняття;
  • Індивідуальний курс підвищення кваліфікації — індивідуально.

Запис Online

Попередній запис в студію краси Inna Bila

0/3600

Online booking