Перукарські послуги

Наші INNA BILA girls — це тільки професіонали з багаторічним досвідом роботи, які підберуть гарний і комфортний образ, як для чоловіків, так і для жінок.

INNA BILA studio & shop пропонує наступні послуги стилістів:

  • Cтрижки

Майстер врахує Вашу манеру поведінки, стиль життя, характер і настрій. Всі ці маленькі нюанси допоможуть потім міняти зачіски, укладки та імідж, не будучи прив’язаним до стрижки.

  • Фарбування волосся

Стилісти INNA BILA володіють різноманітними техніками фарбування, що дозволяють якісно і без пошкодження волосся змінити колір, затонувати, додати 3D ефект і надати натуральний блиск Вашому волоссю. Ми віддаємо перевагу професійним брендам по фарбуванню і догляду за волоссям: Matrix, L`oreal, Coiffance, BBcos, Fanola.

  • Зачіски та укладки

В останні час все більше наших клієнтів вибирають легкі і невимушені образи, слідуючи останнім трендам. Але ми цінуємо і класику, тому готові втілити в життя будь-які ідеї, додавши в Ваш образ родзинку.

  • Лікування, відновлення й випрямлення волосся

Постійно знаходячи найкращі новинки для догляду за волоссям, ми пропонуємо велике розмаїття якісних і ефективних процедур націлених на живлення, відновлення структури і поліпшення зовнішнього вигляду Вашого волосся. Також INNA BILA girls підберуть для Вас домашній догляд, щоб зберегти і продовжити отриманий результат якомога довше.

  • Нарощування волосся

Темпи сучасного життя диктують швидку зміну модних тенденцій. Кардинально змінити свій образ всього за кілька годин Вам дозволить італійська капсульна технологія нарощування волосся. У нас Ви зможете придбати і наростити якісне волосся, не завдаючи шкоди своєму.

Запис Online

Попередній запис в студію краси Inna Bila

0/3600

Online booking