Наши услуги
Відновлення волосся

Інструменти zinger для бездоганного манікюру

Гарний якісний манікюр забезпечується не тільки професіоналізмом майстра, а й інструментами, якими він користується. Чи звертали ви коли-небудь увагу на приналежності, за допомогою яких майстер підрізає нігті, підпилює їх, обрізає кутикулу? Якщо тільки в момент, коли вас порізали, значить, якість інструменту, швидше за все, залишає бажати кращого. Звичайно, причина може бути в тому, що вчасно не була проведена заточка або у фахівця просто здригнулася рука, але спочатку якісні кусачки і ножички довго залишаються гострими і прощають навіть недосвідченість майстра.

У нашій студії краси працюють професіонали, які використовують тільки професійні інструменти, які добре зарекомендували себе серед виробників. Зокрема фірми zinger, манікюр, зроблений за допомогою інструментів цієї марки, відрізняється бездоганною акуратністю. Кутикула виглядає ідеально рівною, ймовірність порізів практично зведена до нуля. Кусачки без найменших зусиль справляються з найдрібнішими задирками, шкіра навколо нігтів виглядає бездоганно.

Кожен професіонал знає, що якщо використовувати ножички, пилочку і кусачки зінгер манікюр в Житомирі не залишить нарікань з боку клієнтів. Нігті не шаруються, мають бездоганно гладкий зріз. За допомогою пилки нігтям дуже просто додати будь-яку бажану форму, а лопаточка з апельсинового дерева дозволить дбайливо відсунути размягченную кутикулу, щоб акуратно зрізати її кусачками. Кусачки дозволяють захоплювати задирки максимально близько до основи, завдяки чому на кутикулі не залишається навіть найдрібніших зазубрин, що псують враження красивих доглянутих рук.

Який би ви не вибрали манікюр Зінгер Житомир - це гарантія відмінної якості роботи майстра, зрозуміло, якщо майстер володіє достатньою кваліфікацією. Майстри нашої студії - справжні професіонали своєї справи, творчі особистості, щодня створюють красу своїми руками. Професійний інструмент, який використовується ними в роботі - прекрасне доповнення до майстерності, що дозволяє досягати незмінно чудового результату.

Якісні приналежності не тільки полегшують працю майстра, але й дають можливість заощадити час клієнта. Якщо час обмежений, зробити обрізний манікюр zinger допоможе швидко і легко. Яким буде покриття - вибір за вами. Найшвидший - класичний манікюр, що передбачає звичайне покриття лаком. Художній розпис, градієнтний і місячний манікюр вимагають більше часу. Улюблений багатьма французький манікюр при високому рівні професіоналізму майстра займає часу трохи більше звичайного.

За допомогою інструментів zinger французький манікюр, як і будь-який інший, виконується легко і швидко, а результат радує бездоганністю. Не так багато часу займає манікюр з використанням наклейок на нігті. З їх допомогою за лічені миті досягається ефект розпису, а тримаються вони досить довго завдяки шару верхнього безбарвного покриття. Це прекрасний варіант експрес-манікюру, що дозволяє швидко і без особливих зусиль створити на нігтях справжні шедеври, які іноді не під силу пензлю майстра.

Наші майстри не тільки роблять за допомогою інструментів zinger манікюр наклейки на нігті - ще один приємний сюрприз від виробника, що дозволяє зробити оригінальний декор нігтів. Різнобарвні метелики, квіточки, напівпрозорі ніжні мережива, що наклеюються на кольорове покриття або графічні чорно-білі наклейки на всю поверхню нігтьової пластини - вибирати вам. У будь-якому випадку, результат не розчарує.

Студія краси INNA BILA zinger французький манікюр | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

03/08/2018 Катерина
Доброго дня.Чи проводяться курси по нарощуванню вій та кератиновому вирівнюванню волосся? Якщо так,
29/07/2018 Іра
Скільки триває та яка вартість курсу антицелюлітного масажу?
29/07/2018 Іра
Підкажіть, будь ласка, чи можна записатися на курси макіяжу для себе повністю з нуля, не маючи досві
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук