Наши услуги
Відновлення волосся

Види манікюру і педікюру

На сьогоднішній день nail-арт представлений різними напрямками художньої обробки нігтів. Існує кілька напрямків манікюру, відрізняються між собою способом обробки нігтів, дизайном та іншими естетичними характеристиками. Найбільш популярними на сьогоднішній день вважаються такі види манікюрів, як місячний і французький манікюр. Головна відмінність їх між собою полягає в поділі нігтьової пластини: френч передбачає поділ по лінії «усмішки», а місячний - по лінії лунули, тобто основи нігтя, яке відрізняється за кольором від усієї нігтьової пластини. Не дивлячись на те, що існують і інші види: манікюр європейський, іспанський, російський та інш. Найбільшим попитом користуються саме місячний і французький.

Існують різні види французького манікюру, які відрізняються різним виконанням при єдиному принципі поділу нігтя по лінії «усмішки»:

- Класичний френч (вільний край нігтя забарвлюється білим кольором, а інша частина нігтя - прозорим, рожевим або персиковим);

- Міленіум (відрізняється від класичного варіанта тим, що кінчик забарвлюється лаком з блискітками або викладається стразами);

- Кольоровий французький манікюр (і весь ніготь і кінчик забарвлюється будь-яким кольором, допустимо застосування малюнків, візерунків і інших елементів декору);

- Фан (за допомогою даного виду френча нігті можна декорувати різними прикрасами: стразами, фольгою, слюдою і навіть сухоцвітом);

- Нестандартний френч (лінія «усмішки» може бути виконана у вигляді зигзага, хвилі, «пилки», бути скошеною, йти по діагоналі і т.п.).

Незважаючи на те, що види френч-манікюру Житомир відрізняються між собою дизайном, всі вони зберігають головний принцип французького манікюру. Тут можна підібрати ідеальний варіант, як для свята, так і для офісу.

Класичний френч - це ідеальний варіант на всі випадки життя, а всі інші види дозволяють створити унікальний святковий манікюр.

Види манікюру френч наочно показують все різноманіття дизайнерської фантазії. Французький манікюр, види в Житомирі якого іноді зовсім не схожі один на одного, на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і улюбленим серед клієнток салонів nail-арту.

Як і манікюр, педікюр також є невід'ємною частиною догляду за тілом.

Існують різні види педікюру, головна відмінність яких полягає в принципі виконання процедур:

- Класичний педікюр являє собою комплекс процедур для пом'якшення шкіри ніг, а також обрізання кутикули і нігтів з доданням їм потрібної форми, полірування нігтів і покриття їх прозорим лаком;

- Апаратний педікюр проводиться за тим же принципом, що і класичний, але виконується за допомогою спеціальних приладів;

- Комбінований педікюр включає в себе особливості апаратного та класичного педікюру.

Існують деякі різновиди педікюру, які припускають використання спеціальних косметичних засобів для пом'якшення шкіри ніг, розслаблення, видалення ороговілої шкіри і боротьбу з натоптишами і мозолями, це спа- і японський педікюр. Види педікюру, незалежно від принципу виконання спрямовані на підтримку ніг і нігтів ніг в ідеальному стані.

Студія краси INNA BILA французький манікюр види | салон краси INNA BILA ( Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37; +38 (067) 672-48-40.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук