Наши услуги
Народний бренд року

Короткі стрижки для дівчат

Всупереч стереотипу, що довге волосся - символ неперевершеної жіночності, короткі стрижки для дівчат Житомир не втрачають актуальності, рік за роком набуваючи нових форм і обрисів. Та й коли ще експериментувати зі своєю зовнішністю, як не в юності, з захватом віддаючись пошуку себе неперевершеної. Це час самовираження, зміни стилів та образів, і зачіска - яскраве тому підтвердження. Вчорашня школярка з косою нижче пояса раптом трансформується в леді-вамп з гладким каре або подібно Твіггі, вибирає зовсім коротку стрижку - і на подив мами їй це йде!

Звичайно, експерименти не завжди бувають вдалими - важливо врахувати масу нюансів: тип волосся, форму і риси обличчя, стиль одягу та характер. Тому велике значення має вибір салону і майстра, який, враховуючи бажання юної клієнтки, правильно підбере коротку стрижку.

Сучасні види стрижок для дівчат з коротким волоссям як і раніше базуються на класичних базових зачісках: це коротке каре, боб, піксі, томбой.

 

Каре

Вкороченої довжини або з видовженими бічними пасмами, класичне чи градуйоване, з чубчиком або без - каре не здає лідируючих позицій, будучи оптимальним варіантом як для гладкого, так і для кучерявого волосся. Елегантно виглядає каре на абсолютно гладкому прямому волоссі, кучеряшкам ця стрижка надає динамічності. Модний варіант укладання каре - ідеально гладка прикоренева частина і хвилясті кінчики.

Боб

Боб і його варіації - справжній тренд сезону. Чіткі лінії і прямі зрізи короткого бобу вигідно виглядають на густому прямому волоссі, підкреслюючи неординарність впевненої в собі дівчини. Для кучерявого волосся підійде боб з більш плавними лініями і градуйованими пасмами. Як варіант - асиметричні подовжені бічні пасма і довгий косий чубчик, що демонструють оригінальне поєднання екстравагантної жіночності і зухвалості.

Піксі

Стильна, пустотлива і зухвала, ця ультракоротка стрижка демонструє безпосередність, властиву юному віку, створює образ динамічної веселої натури. Для неї характерні подовжені чубчик і пасма в області макушки. Йдучи в ногу з часом, зачіска зазнає багато змін - з'явився подовжений варіант, чубчик може бути прямим і коротким.

Томбой (tomboy - шибеник)

Недбала і асиметрична, ця креативна стрижка виконується на основі короткого бобу або піксі. Акцент робиться на подовжений косий чубчик або довгі пасма з одного боку. Щоб виглядати злегка недбало, а не неохайно, укладка все ж потрібна.

В моді і зовсім екстравагантні стрижки для молоденьких дівчат. Це варіації відомого ірокезу, які при певній укладці можуть виглядати навіть елегантно і зачіски в стилі «панк».

Бажання виглядати нестандартно не завжди викликає схвалення старшого покоління - суперечки між поколіннями викликають і стрижки для дівчат з чубчиком в Житомирі. Їх таком можна запропонувати хлопцям. Ця зачіска, що характеризується довгим рваним чубчиком, вкладеним на бік, відповідає стилю унісекс. Волосся закриває вуха, падаючи на очі, потилиця коротко вистрижена. І нехай це вибір тих, про чий вік говорять з приставкою «тін» - любителі чубів вважають, що мають яскраво виражений стиль - і це правда. Часто рвані пасма фарбують в яскраві контрастні кольори, що не може не виділити володарку такої стрижки з натовпу.

Варто додати, що коротка стрижка для дівчат часто є найбільш оптимальним виходом. Якщо волосся не дуже густе, неслухняне і погано піддається укладці, є сенс підібрати підходящу стрижку, яка створила б ефект навмисної недбалості, якщо гладка укладка неможлива. Більш того, короткі стрижки - це ще й практично: на укладку йде менше часу, що особливо актуально для дівчат, які ведуть активний спосіб життя. Головне - підібрати ту єдину, яка підкреслить переваги своєї власниці, створюючи неповторний індивідуальний образ.

Стрижки челкастих дівчат, коротка стрижка для дівчат | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук