Наши услуги
Народний бренд року

Коротка стрижка без укладання. Складові успіху

Мало яка дівчина може дозволити собі зовсім не доглядати за волоссям, обмежуючись лише їх миттям в міру забруднення. Щоранку доводиться витрачати час на їх укладання. Багато хто, звичайно, чули про «чарівні» стрижки які не потребують укладання. Але чи існують вони насправді і що з себе представляють? Помити і піти, як у відомому слогані Vidal Sasson,, дійсно може кожна, але не кожна при цьому буде мати гарний вигляд. Не варто помилятися. «Легка французька недбалість» тим і відрізняється від «курятника» на голові, що виглядає органічно, і часом досягається за рахунок великих зусиль, ніж звичайна укладка.

Від чого ж залежить успіх стрижки без укладання?

СТАН ВОЛОССЯ

Слід розуміти, що зовнішній вигляд стрижки та укладки Житомир багато в чому визначається станом волосся. Здорове блискуче волосся гарне саме по собі. Якщо волосся від природи мають об'єм, тримають форму, слухняно лягають в потрібному напрямку - багато сил і часу витрачати на створення зачіски не доведеться. Тьмяні й ослаблені, перепалене хімічними завивками і фарбуванням волосся, перш за все, потребують відновлення. Для створення бездоганного вигляду потрібно використання спеціальних засобів.

ВИБІР ПРИЧЕСКИ

Великою помилкою - вважати, що короткі стрижки укладання не вимагають. Звісно, більша частина сильної половини людства ніколи не укладає своє волосся, але ми ж не хочемо виглядати як чоловіки? Короткий йоржик підійде далеко не всім. Тому укладання коротких стрижок, так само як і довгого волосся, процес практично неминучий, якщо тип волосся не дозволяє обійтися без неї.

Коротка стрижка - зовсім не панацея від набридлих укладок. У цьому плані куди практичніше довге волосся, для яких досить використовувати засоби для догляду з різними ефектами (випрямлення, надання об'єму і т. Д.) Або просто зібрати їх в красивий пучок. Короткі зачіски мають свої переваги - різні укладання коротких стрижок в Житомирі дозволяють кожного разу виглядати по-новому, приміряючи різні образи.

Ось основні моделі стрижок, що дозволяють створювати на їх основі зачіски, потребують мінімальних зусиль з укладання:

  • каре - коротке або середньої довжини, воно дає масу варіацій, будучи, в тій чи іншій мірі, відправною точкою будь-якої короткої стрижки;
  • боб - оригінальна укладка стрижки боб виділить її власницю з натовпу, при цьому це практичний і не вимагає особливих навичок догляду варіант в повсякденному житті;
  • каскад - може бути виконаний як на короткому волоссі, так і середньої довжини.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ МАЙСТРА

Якщо ви потрапили в руки до професіонала високого рівня, укладання на коротку стрижку може і не знадобитися. Але це знову ж таки за умови, що ваш вихідний матеріал, волосся, дозволяють обійтися без неї. Якщо це так, просто скажіть майстру, що ви не вмієте укладати волосся і не будете цього робити. Досвідчений майстер оцінить тип вашого волосся і обов'язково підбере стрижку, що вимагає мінімального догляду.

ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ

Так-так, доглядати за волоссям все ж доведеться. Як було вже зазначено вище, тільки ідеально здорове сильне волосся буде красиво виглядати в природному вигляді. А для цього слід використовувати правильно підібрані шампуні, тішити своє волосся масочками, бальзамами, використовувати для укладання пінки або гелі.

Студія краси INNA BILA стрижки які не потребують укладання | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук