Наши услуги
Розрахунок карткою!!!!

Ціни на стрижки в Житомирі можуть бути самі різні, і справа не завжди полягає у вартості.

Відомо, що краса волосся - це не тільки дар природи, але ще і регулярний догляд, що включає, в тому числі, періодичні відвідування салону краси. Якою б довжини не було волосся, раз в 1,5-2 місяця вони потребують відновлення - підрівнювання кінчиків. Якщо ж ви хочете кардинальних змін, почніть з зачіски - зробіть стрижку, що змінить вашу зовнішність. Це найпростіший спосіб змінити імідж, що не вимагає серйозних вкладень. Дізнатися вартість стрижки в нашому місті дуже просто - наберіть в пошуковику: стрижка Житомир ціна. Отримані результати допоможуть приблизно зорієнтуватися, на яку суму слід розраховувати.

Чи траплялося з вами таке - зустрічаючи подругу з новою зачіскою, яка їй дуже пасує, ви запитуєте, де вона підстригалась, і скільки це їй коштувало. Озвучена нею сума здається вам дещо завищеною, і ви йдете в салон, де можна отримати перукарські послуги дешевше. У підсумку результат вас не тішить, і ви шкодуєте, що не пішли за порадою подруги. Насправді на стрижки ціни Житомир пропонує найрізноманітніші, і справа не завжди полягає у вартості. Можливо, обрана зачіска вам просто не дуже пасує. Це не означає, що дешево - обов'язково погано, але все ж таки ціна не повинна бути визначальним фактором у питанні краси волосся.

Крім технічно грамотного створення стрижки, майстер повинен враховувати масу нюансів: який тип волосся, форму обличчя, характер клієнтки, стиль, манеру поведінки, а також можливість і уміння надалі самостійно доглядати за обраною зачіскою, укладати волосся так, щоб стрижка не псувала враження про її власницю. Якщо майстер «влучив в точку», тоді можна говорити про те, що зачіска підходить. Досягти оптимального співвідношення гарна стрижка ціна Житомир надає можливість в багатьох салонах краси. А от знайти «свого» майстра, який би точно знав, що треба саме вам і при цьому враховував би ваші бажання, не так-то просто.

Одна стрижка або укладка - ще не показник, має пройти досить багато часу, щоб в крісло до майстра можна було сісти без жодних сумнівів, точно знаючи, що кінцевий результат буде як завжди на висоті. Довіра завойовується поступово, з кожним зістриженим пасмом волосся, що створює в підсумку неповторний індивідуальний образ. Питання вартості при цьому має не останнє значення, тому важливо, щоб результат виправдовував витрати. Ціни стрижок також залежать від ступеня складності, рівня салону і ступеня кваліфікації майстра.

Наша студія краси надає широкий спектр перукарських послуг. Майстри, які працюють в нашому салоні, не тільки справжні професіонали своєї справи, а й творчі особистості, здатні за допомогою ножиць і фена створити новий образ, відповідний саме вам. Ми використовуємо високоякісні сучасні матеріали, що включають засоби для лікування і укладання волосся. Навіть найгарніший діамант має потребу в гідному обрамленні. Підкреслити природну красу волосся, надавши їм потрібну форму, - ось основне завдання нашого салону.

Студія краси INNA BILA стрижки ціни в Житомирі | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук