Наши услуги
Розрахунок карткою!!!!

Татуаж

Чарівна, чудова, яскрава, красива, неповторна – всі ці слова хоче чути в свою адресу будь-яка жінка. Щоб досягти такого захоплення, необхідно добре попрацювати над своєю зовнішністю. Косметологи значно прискорили і спростили деякі процеси нашого перетворення за допомогою перманентного макіяжу. Якщо брати медичне поняття, то перманентний макіяж або татуаж – це фактично введення природного фарбувального пігменту під зовнішній шар шкіри. Для Вас перманентний макіяж – це практичний спосіб щодня без косметики і фарб виглядати яскраво і красиво.

У Студії краси INNA BILA для Вас підберуть найбільш відповідні до природної краси фарби, підкажуть що і де краще нанести, підберуть ідеальний варіант форми. Перманентний татуаж зазвичай наноситься в області брів, очей (верхня і нижня повіка), губ. За бажанням, Вам можуть одночасно зробити яскравішими всі частини Вашого лиця.

Найголовніша перевага такого макіяжу в тому, що він довгі роки (приблизно 5 років) триматиметься на шкірі, завдяки лише поодинокій кореції. Вам не доведеться думати про форму брів, яскравість очей, не доведеться постійно носити з собою величезну кількість косметики і турбуватися про стійкість макіяжу.

Прайс:

Татуаж брів від 1000 грн

Губи - 1200 грн

Міжвійкова зона - 700 грн

 

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук