Наши услуги
2015

Красиві руки і нігті - візитка будь-якої жінки

Мати доглянуті нігті хоче кожна жінка. Достатньою популярністю користуються красиві короткі нігті. так як для багатьох саме така довжина найбільш комфортна при роботі і причин цьому кілька. У деяких нігті не відрізняються достатньою міцністю, деяким не дозволяє їх професійна діяльність. Крім того, довгі нігті , як правило , заважають при виконанні різного роду хазяйських робіт , яких у жінок завжди чимало. Сьогодні є можливість зробити модний манікюр на коротких нігтях. Якщо жінка вирішила при цьому обійтися своїми силами, а не звертатися в косметичний салон, то слід врахувати деякі нюанси.

Насамперед, зверніть увагу на пилочку. Адже іноді причиною ламкості нігтів стає регулярне користування металевою пилкою. Тому краще користуватися пилкою з пісочним напиленням. Весь арсенал, необхідний для того, щоб нігті завжди були в порядку, складається з манікюрних ножиць, пилочки, щипців для видалення кутикул і поліровочної пилочки.

Модний манікюр на короткі нігті вимагає правильного рішення і щодо його колірної гами. Сучасні лаки і емалі для нігтів представлені широкою палітрою, серед якої є і романтичні відтінки, і зухвало яскраві, і досить екстравагантні. Перевага коротких нігтів полягає в тому, що їх можна покривати лаком будь-якого кольору, але тільки за умови, що їх форма буде ідеальною. Малюнок на нігтях є не тільки їх окрасою, але і своєрідним коректором.

Візуально подовжити нігті на повних і коротких пальцях допоможе вертикальний малюнок. А поверхню широкої нігтьової пластини краще не покривати повністю лаком, а залишити з обох сторін непокриті ділянки одинакової ширини. При такому способі нанесення лаку ніготь матиме витончений і акуратний вигляд. Створюючи манікюр на коротких нігтях, слід вибирати оптимальний розмір малюнків не надто строкатих забарвлень. Якщо ви хочете, щоб нігті були красивими, використовуйте не більше двох відтінків лаків. Завжди актуальним залишається покриття однотонним матовим лаком світлих відтінків, а також французький манікюр, привабливий і елегантний орнамент на фоні прозорого лаку.

Звичайно, жінка завжди повинна бути привабливою, але бувають ситуації, коли вона повинна виглядати не просто привабливо, а по- особливому. Наприклад, весілля. Зрозуміло, особливим має бути і весільний манікюр. Короткі нігті в Житомирі тому не перешкода. Враховуючи те, що руки нареченої в самі урочисті хвилини приковують до себе погляди численних гостей, манікюру необхідно приділити не меншу увагу, ніж платтю, зачісці та іншим премудростям жіночої краси. Манікюр є важливою деталлю в загальному зовнішньому вигляді нареченої. Тому форма нігтів, колір і малюнок манікюру повинні бути продумані заздалегідь і відповідати стилю, обраному нареченою. А в стилі головне - почуття міри. Всі деталі весільного вбрання повинні доповнювати один одного, а манікюр повинен стати акцентом загального образу.

Для того, щоб весільний манікюр на коротких нігтях Житомир, власне, як і на довгих, виглядав витонченіше, необхідно заздалегідь підготувати руки. Така підготовка полягає в проведенні гігієнічного манікюру і в певних процедурах, спрямованих на поліпшення стану шкіри рук. Тільки після такої підготовки можна замислюватися над дизайном нігтів. Наречена може вибрати весільний манікюр на короткі нігті або ж подовжити нігтьову пластину, моделюючи її форму. Але при цьому форма нігтів, колір, малюнок повинні складати єдине ціле.

Студія краси INNA BILA весільний манікюр короткі нігті | салон краси INNA BILA ( Житомир , Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

11/01/2018 Яна
Добрый вечер. Как можно записаться на курсы профессионального макияжа и оплата сразу? или можно част
09/01/2018 Юлия
Здравствуйте , а когда у вас будет набор на обучение? Интересует Парикмахер - стилист. Как проводитс
04/01/2018 Ксюша
А сколько стоит наростити 45 см волосі Татуаж бровей і губ
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук