Наши услуги
Розрахунок карткою!!!!

Кучеряве волосся - дар чи покарання? Все залежить від стрижки і не тільки ...

У той час як представниці прекрасної статі з довгим волоссям вдаються до всіляких хитрощів, щоб домогтися гарних локонів або витончених завитків, власниці кучерявого волосся, проти очікувань, налаштовані зовсім не настільки райдужно. І це зрозуміло - який же жінці час від часу не хочеться виглядати по-іншому. Те, що з боку може виглядати як дар і викликати захоплення, насправді вимагає чимало зусиль. Природна і невимушена краса кучерявого волосся - часом результат нелегкого приборкання норовливих.

Локони на довгому волоссі - еталон краси та жіночності. Доглядати за кучерявим волоссям легше, коли вони довгі. Під тяжкістю власної ваги вони дещо витягуються і виглядають більш охайно без спеціальних прийомів укладання. Проте помилково вважати, що стрижка для кучерявого волосся в Житомирі не підійде. Все питання лише в тому, щоб вона була правильною. Якщо форма обрана невірно, власниця милих кудряшек може  кожен день приділяти багато часу укладанню.

Найбільш відповідні стрижки для кучерявого волосся - середньої довжини, на основі каре, багатоярусні. Каре - сама відповідна зачіска. Класичне передбачає рівний зріз однієї довжини, ефектно виглядають асиметричні стрижки на його базі, цікаво каре з видовженими пасмами у обличчя. Створити невимушений спосіб допоможе градуйована в нижній чверті стрижка. «Каскад» практично не вимагає укладання, дозволяючи кожному завитку гарно закручуватись.

Зрозуміло, будь-яка стрижка на кучеряве волосся передбачає подальший догляд і застосування засобів для укладання. Розчісувати таке волосся краще дерев'яним або пластмасовим гребінцем, починаючи з кінчиків. Мокрі кучері краще не розчісувати, а розбирати пальцями. Найпростіша укладка - «ефект мокрого волосся», що створюється за допомогою гелю, який фіксує кожен локон і не дозволяє йому розпушуватися і збільшуватися в об'ємі. Витягування за допомогою утюжка або фена ліпше вдається на довгому волоссі, які злегка випрямляються під власною вагою.

Короткі стрижки також можуть виглядати стильно і жіночно, просто для підтримки їхньої форми доведеться запастися спеціальними засобами і терпінням, щоб вкладати волосся щоранку. Тому, перш ніж поміняти імідж за допомогою ножиць, подумайте і переконайтеся, що маєте справу з досвідченим майстром - за рахунок пружинистої структури кучерів, дочекатися коли волосся відросте до потрібної довжини, буде складніше. Для починаючого майстра стрижка кучерявого волосся Житомир може стати справжнім випробуванням, оскільки тут слід враховувати особливості кучерявого волосся.

Для стрижки кучерявого волосся майстри використовують дещо інший підхід, ніж до прямого волосся - щоб не помилитися з кінцевою довжиною і надати бажану форму, стрижка часто виконується на сухому волоссі. Інший метод застосовується на мокрих волоссях - виробляються пошарові плавні зрізи волосся у напрямку їх росту, що дозволяють відмовитися від філіровкі.

Вибираючи стрижки на кучеряве волосся, треба враховувати не тільки форму обличчя, але і тип кучерів. Ефектний боб до підборіддя оптимально підійде для хвилястого волосся, дрібні пружні кучері цікаво виглядають в асиметричних стрижках з видовженими пасмами, що спадають на обличчя.

Студія краси INNA BILA стрижки для кучерявого волосся | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук