Наши услуги
Мистетство краси

Сучасний французький кольоровий манікюр - універсальність краси і гармонії

Сучасні жінки розуміють, наскільки важливим є їх діловий імідж, невід'ємним елементом якого вважаються добре доглянуті нігті і зап'ястки рук. Манікюром або доглядом за руками (від латинського manus - рука, cura - догляд), називається косметична процедура, яка полягає в обробці нігтьової пластинки на пальцях рук. Вона також включає в себе комплекс процедур з підтримання в порядку шкіру пальців і зап'ястків рук. Манікюр може виконуватися як у домашніх умовах, так і в спеціалізованих салонах краси.

Однак жінкам не завжди вистачає часу і умінь на виконання красивого манікюру, тому майстри нашого салону готові прийти їм на допомогу і надати дійсно якісні послуги та матеріали для догляду за руками.

Ми виконуємо будь-які види манікюру, в тому числі кольоровий французький манікюр в Житомирі, який так полюбився багатьом клієнткам. Цей вид манікюру з'явився завдяки голлівудським актрисам, яким під час зйомок різних сцен доводилося переодягатися по кілька разів. Зрозуміло, їм хотілося, щоб нігті виглядали в кадрі чудово, але перефарбовувати їх щоразу було не зовсім зручно, тому Джефом Стусаном, засновник фірми ORLY, розробив на прохання одного з режисерів абсолютно нову колекцію лаків, призначену для спеціального манікюру.

При французькому манікюрі нігтьова пластинка повинна бути прямокутної форми , а краї нігтів закруглені . Класичним визнаний варіант , коли нігті покриваються тілесним або ніжно -рожевим кольором , а кінчик нігтя - білим лаком у вигляді тонкої смужки.

Перевагою його є універсальність , строгість і елегантність , тому французький кольоровий манікюр Житомир, який пропонує наш салон , підійде до більшості нарядів і буде доречно виглядати як на робочій зустрічі в діловій обстановці , так і на дружній вечірці.

Сучасний креативний французький кольоровий манікюр вже давно звільнився від стереотипів двоколірний. Його ще називають манікюр френч кольоровий , в даному випадку слово « френч» в англійській мові означає «французький ». Примітно , що він вже довгий час не виходить з моди , набуваючи все нових рис і утворюючи все нові різновиди.

Манікюр кольоровий френч буває класичним , кольоровий - контрастний , фан- френч , геометричний , місячний і т.д. Всі ці різновиди французького манікюру можуть відрізнятися елементами декору , формою нігтьової пластинки , кольором покриття , але незмінним залишається принцип , коли на основу нігтя наноситься світлий або кольоровий лак , а його кінчик прикрашається візерунком , декорується або забарвлюється кольором , контрастним до основи.

У нашій студії не просто зроблять шикарний французький кольоровий манікюр , але і підберуть його модні відтінки і візерунки відповідно до іміджем кожної жінки , а також допоможуть зробити красиву зачіску та макіяж.

Студія краси INNA BILA французский маникюр цветной френч | салон краси INNA BILA ( Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37; +38 (067) 672-48-40.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук