Наши услуги
2015

Шугаринг

Цукрова епіляція, або шугарінг (від англ. «Sugar» - цукор), користувалася популярністю ще в античних жінок.

Першими, хто почав практикувати дану процедуру були єгипетські красуні. Можливо, саме тому в арабських країнах цей вид епіляції на сьогоднішній день користується популярністю. Адже за вимогами своєї релігії мусульманські жінки повинні мати якомога менше волосся на тілі.

Які ж переваги цукрової епіляції?

Перш за все – це універсальність. Тобто можливість видалити всі види волосся на будь-яких частинах тіла. По-друге, це довгостроковий ефект. Завдяки тому, що паста проникає у волосяний фолікул і видаляє волосся з корінням, ви на кілька тижнів забудете про гоління. І найголовніше те, що цей метод є безпечним. Опіки виключені, так як цукрову пасту нагрівають до температури людського тіла.

Депіляція цукром – це чудовий варіант для людей, які схильні до алергії, тому що для виготовлення пасти використовуються тільки натуральні інгредієнти. Після кожного сеансу ріст волосся буде сповільнюватися, а в результаті може припинитися взагалі.

На відміну від інших методів епіляції, процедура проводиться у напрямку росту волосся, що дає змогу видалити вросле волосся і виключає їх появу взагалі у майбутньому.

Цукрова епіляція є майже безболісною. Умілі руки кваліфікованих майстрів виконують обслуговування на високому рівні. Ви відчуєте хіба що легке поколювання.

Поєднання приємного з корисним - хіба це не чудова нагода відвідати Студію краси INNA BILA ? Спробуйте дану процедуру один раз, і ви прийдете до висновку, що це один з найкращих і безпечних засобів позбавлення від волосся.

Прайс:
 
Вусики - 50 грн
Глибоке бікіні - 220 грн
Живіт - 20 грн
Неглибоке бікіні - 130 грн
Ноги до коліна - 150 грн
Ноги повністю - 130 грн
Пахви - 60 грн
Руки - 120 грн
ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук