Наши услуги
2015

Кольоровий педікюр - для здоров'я і краси ваших ніг

Як приємно дивитися на красиві, здорові і доглянуті ноги, на яких немає врослих нігтів, мозолів або грибкових захворювань. Адже всі ці широко поширені проблеми можуть серйозно знизити якість нашого життя і привести до досить неприємних наслідків. Тому всім чоловікам і жінкам необхідно не рідше ніж раз на місяць відвідувати педікюрний салон, де професіонали завжди готові запропонувати наймодніший педікюр.

Ті, хто довгий строк не приділяв уваги ногам, повинен обов'язково привести їх в порядок, для чого вибрати собі відповідну процедуру - обрізний класичний педікюр або апаратний сучасний, який допомагає в запущених випадках для видалення тріщин і мозолів. Можна також зробити кислотний педікюр, він здійснюється за допомогою спеціального крему, ефективно видаляє частинки грубої шкіри натоптишів.

Для тих, хто регулярно відвідує салон і має доглянуті ніжки, майстри можуть запропонувати педікюр з малюнками або кольоровий педікюр педікюр в Житомирі. Вибір малюнка залежить від пори року та особистих уподобань, причому французький педікюр модний і популярний був завжди. У цьому сезоні наймодніший педікюр може бути різноманітних яскравих відтінків. Це всі відтінки червоного і бордового кольорів, фіолетові, чорні, сірі, сині, зухвало яскраві кислотні та неонові кольори, а також лак металік , срібний і золотий блиск. Наші майстри можуть запропонувати також модницям прикрасити нігті блискітками і стразами, і вони будуть виглядати ефектно і надзвичайно.

Цікавим колірним рішенням буде градиентна розтяжка кольору, коли педікюр з малюнком Житомир плавно змінює колір кожного нігтика від темного відтінку до світлого або навпаки. Якщо говорити про оформлення нігтів, то майстри нашої Студії можуть надати їм найбільш актуальну форму - у вигляді закругленого квадрата. Така форма краще в цілях запобігання вростання нігтів.

Для тих, хто віддає перевагу нестандартні рішення, підійде оригінальний педікюр з малюнками або так званий художній педікюр. Він полягає у виконанні на нігтях малюнків з будь-якими мотивами. Яскраві і стильні розпису - це чудовий засіб для того, щоб в холодні зимові дні підняти собі настрій і нагадати про теплих сонячних днях. Майстри нашої Студії своєю фантазією та натхненням допоможуть прикрасити Ваші ніжки, а застосування професійних якісних матеріалів забезпечить їм здоровий і доглянутий вигляд.

Студія краси INNA BILA наймодніший педікюр з малюнками | салон краси INNA BILA ( Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37; +38 (067) 672-48-40.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук