Наши услуги
Солярій

Розслабляючий масаж

Розслабляючий масаж чудова протидія стресам. Своєчасний розслабляючий масаж дозволить зупинити руйнування організму, зняти напругу і тривогу, надати емоційних і фізичних сил, що, безсумнівно, допоможе Вам справлятися зі складними ситуаціями. Розслабляючий масаж надає жвавості й відновляє емоційний фон організму. Розслабляючий масаж допоможе Вам досягти гармонії душі і тіла, стати радісною і здоровою.Такий вид масажу впливає на вегетативні вузли, допомагає покращити функції відновлюючих сил організму. Бажана тривалість сеансу розслабляючого масажу від 40 хвилин, ми ж пропонуємо Вам 80 хвилин задоволення та оздоровлення разом із Студією краси INNA BILA. Масаж включає вплив на м'язи і шкіру спини, шиї, сідниць, ліктьових і плечових суглобів, попереку, грудей, живота, і т.д.

Розслабляючий масаж - це наче приємна розмова з Вашим тілом. Згідно з науковими дослідженнями, фізичний вплив на тіло здатний привести до фізичних і психологічних поліпшень. При розслабляючому масажі організмом виробляються гормони радості і щастя. Під час впливу на тіло розслабляється весь Ваш організм.

Завдяки розслабляючому масажу може кардинально змінитися психічний і фізичний стан здоров'я. Регулярність в застосуванні розслабляючого масажу принесе Вам оздоровчий ефект.

Затишна атмосфера, романтична музика та професійний масаж у нашій Студії перенесуть Вас у світ щастя та гармонії.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

11/01/2018 Яна
Добрый вечер. Как можно записаться на курсы профессионального макияжа и оплата сразу? или можно част
09/01/2018 Юлия
Здравствуйте , а когда у вас будет набор на обучение? Интересует Парикмахер - стилист. Как проводитс
04/01/2018 Ксюша
А сколько стоит наростити 45 см волосі Татуаж бровей і губ
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук