Наши услуги
Розрахунок карткою!!!!

Професійний і стильний педікюр

Свою актуальність чорно-білий педикюр не втрачає не тільки в літній сезон, але і в будь який інший час року. У літній час до педикюру особливі вимоги але в цілому, жіночі ніжки завжди повинні виглядати красиво, акуратно і доглянуто, що неможливо собі уявити без професійного педикюру.

Створюючи собі манікюр, педикюр і в цілому весь образ, потрібно пам'ятати про декілька речей: про те, що найбільш вигідно підкреслить Вашу зовнішність, що ідеально підійде, що виділить з натовпу. Що стосується манікюру, то тут, як і для будь-якої іншої частини тіла, необхідно підбирати доречні відтінки і слідувати вимогам моди. Натуральні відтінки і максимальна наближеність до природного виглядом нігтів поступово відходять у минуле, і білий педикюр змінюється більш сміливими і яскравими малюнками.

Звичайно, правильний педикюр в дома зробити складно. Професійні майстри знають, що без догляду за нігтями і шкірою ступень зробити гарний чорно білий педикюр Житомир неможливо. Тому свою роботу вони починають з процедур догляду за нігтями.

Наша Студія краси пропонує клієнтам широкий спектр послуг, що включає манікюр і педикюр. Наші фахівці відмінно розбираються в сучасних технологіях догляду за нігтями, в найбільш актуальних напрямках створення красивого манікюру та педикюру, стежать за модними тенденціями і використовують тільки високоякісні матеріали. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід абсолютно до кожного клієнта, підібравши для нього максимально відповідні відтінки манікюру та педикюру.

І все ж, найбільш трендовим поки залишається чорний педикюр або поєднання чорного і білого лаків. Це додаткова яскрава деталь образу, яка підкреслить не тільки ваш смак, але схильність до сміливих рішень. Створення чорно-білого педикюру - це справжнє мистецтво, яке перетворить ваші ніжки в шедевр. Але, не дивлячись на уявну простоту виконання такого манікюру, в домашніх умовах вкрай складно дійти правильного поєднання відтінків і правильно нанести лаки різних кольорів на ніготь. Педикюр чорний в Житомирі вимагає особливої ​​майстерності, а дизайн чорно-білих нігтів передбачає ще й творчий підхід до створення педикюру.

Чорний педикюр поки набирає популярності, і вже до настання літнього сезону він буде на вершині. Втім, чи варто чекати потепління, адже подарувати собі задоволення - зробити гарний педикюр - можна вже сьогодні.

Студія краси INNA BILA правильний педикюр в дома | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук