Наши услуги
Мистетство краси

Покриття гель-лаком

Візиткою кожної жінки є її руки. А одним із показників краси і доглянутості рук є акуратний та стильний манікюр. Манікюр з покриттям гель-лаком наноситься як гель, носиться три тижні, підходить для будь-якого дизайну, виглядає натурально, знімається за лічені хвилини та захищає ваші нігтики. Ви будете 21 день з ідеальним манікюром.

Звичайний манікюр без покриття нігтиків сьогодні втрачає свою популярність, звичайний лак навряд чи вдастся проносити в ідеальному стані хоча б з тиждень. Саме тому в nail-індустрії з'явилося покриття гель-лаком, яке відразу стало користуватися попитом серед різних категорій жінок. Затрачаючи лише півтори години - Ви отримуєте доглянуті руки та розкішний дизайн на три тижні. Гель-лак - перший гібрид лаку та гелю, що поєднує в собі усі найкращі властивості професійних лаків для нігтів (простота та мінімум часу для нанесення, яскравий блиск або матовість, різноманітність відтінків) та сучасних моделюючих гелів (відсутність запаху, носка до 3-х тижнів).

Студія краси INNA BILA пропонує Вам більше 100 відтінків гель-лаків, відмінну якість роботи, найсучасніші варіанти дизайну та їх постійне оновлення: френч, художній розпис, акваріумний дизайн, інкрустація камінням SWAROVSKI, фотодизайн, слайдер дизайн, лиття, вишуканий блиск або матовість.

Завітайте у Студію краси INNA BILA -  і Ваші ручки та ніжки будуть вдячні Вам за турботу!

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук