Наши услуги
Відновлення волосся

Педікюр шелак - це традиційний педікюр з використанням покриття shellac, до складу якого входять гель і лак.

Педікюр шелак - це традиційний педікюр з використанням покриття shellac, до складу якого входять гель і лак. Ще кілька сезонів тому шелак педікюр підкорив серця практичних модниць своєю стійкістю, довговічністю і абсолютною нешкідливістю для нігтьових пластин. Ідеальний зовнішній вигляд нігтів протягом 3 тижнів економить дівчатам, які обрали педікюр з покриттям шелак, масу часу і дозволяє не турбуватися про цілісність покриття на відпочинку, в тривалій поїздці.

Власне, педікюр шилак - це традиційний педікюр з використанням покриття shellac, до складу якого входять гель і лак. Як і манікюр педікюр shellac має дивовижні властивості - покриття не тріскається, не сколюється, не відшаровується, не втрачає блиску і кольору. Звичайно, нігті на руках більш схильні до механічного впливу, ніж на ногах, але бувають ситуації, коли міцне покриття на нігтях пальців ніг дуже навіть виправдано - це відпочинок на морі.

Щоб зробити манікюр педікюр шелак, необхідна наявність УФ-лампи, певні навички і досвід роботи зі складом. Крім того, шилак педікюр - це не тільки покриття стійким складом, він передбачає попередню роботу майстра з усієї стопою, тому проводити цю процедуру краще в салоні.

Від інших видів shellac педікюр відрізняється наступними властивостями.

  • Стійкість покриття до механічних пошкоджень і засобів побутової хімії дозволяє оновлювати педікюр раз на 3-4 тижні, залежно від зростання нігтьової пластини. При цьому колір і блиск покриття залишаються такими ж яскравими, як у день нанесення.
  • Склад абсолютно нешкідливий за рахунок відсутності в ньому формальдегідів, дибутилфталата, толуолу. Після зняття покриття нігтьові пластини залишаються здоровими і неушкодженими.
  • Шелак - ідеальне покриття для тонких і ламких нігтів. Він створює на нігті пружний гумовий шар, що відображає мікроудари, нігті стають міцнішими, не ламаються.
  • Склад гіпоалергенний і не має запаху, тому манікюр і педікюр з покриттям shellac в Житомирі абсолютно нешкідливий для людей, схильних до алергії.
  • Легко наноситься і знімається, дозволяючи економити час не тільки на періодичності поновлення педікюру, а й на самій процедурі його проведення - щоб покрити нігті шелаком, потрібно близько 30 хвилин.

На педікюр шелак ціна, зрозуміло, вище, ніж на звичайне покриття лаком, але й «носиться» такий склад значно довше, і виглядають нігті так, ніби їх щойно нафарбували, навіть по закінченні трьох тижнів. Видає «вік» покриття лише відростаюча нігтьова пластина.

Зробити педікюр шелак Житомир дозволяє в багатьох салонах краси. Звернувшись в наш салон, ви можете бути впевнені в професіоналізмі майстрів і якості використовуваних матеріалів. Великий вибір відтінків покриття і варіантів дизайну не залишать байдужою ніодну модницю.

Студія краси INNA BILA манікюр і педікюр з покриттям shellac шелак | салон краси INNA BILA ( Житомир , Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук