Наши услуги
Народний бренд року

Нарощування вій

У салонах краси така послуга, як нарощування вій, з'явилася недавно, проте вже встигла завоювати популярність серед любителів виразного погляду. Насправді, нарощені вії – це і красиво, і практично: не потрібно витрачатися на туш, змивати її кожен вечір, хвилюватися, що під час купання або під дощем потече фарба. Нарощені вії можна носити навіть до року часу, за умови, що раз в 2-3 тижні ви робитимете корекцію. В даний час існує два види нарощування – традиційне (пучками) і за японською технологією (коли майстер наклеює Вам по одній, а то й по дві війки на кожну Вашу). Другий варіант нарощування більш практичний, оскільки вії носяться довше. Пучкове нарощування ж у 3 рази швидше, проте з цими віями не рекомендовано ходити більше 3-х тижнів. Традиційне нарощування - більш святковий варіант.

Матеріали для нарощування використовуються як штучні, так і натуральні (наприклад, з волосків норки або шовку). Нарощення з використанням натуральних матеріалів в декілька раз дорожче стандартного нарощування; такі вії виглядають природньо, проте можуть викликати алергічні реакції. Саме тому, натуральні матеріали останнім часом використовуються досить рідко і приходять під замовлення від фірм, які зарекомендували себе якістю та гіпоалергенністю своїх матеріалів.

Процедура нарощування полягає в тому, що біля основи росту Ваших вій, за допомогою клею на основі смоли, кріпляться штучні вії. Вони бувають різного згину, товщини та довжини (6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм). Клей також буває двох видів – чорний та безбарвний. Безбарвний маскує місця спайок, а чорний виглядає як підведення. Принципових відмінностей більше немає, так що обирати вам.

Про що слід пам'ятати до або відразу після нарощування:

  • Не можна мочити вії протягом 2-3 годин після нарощування. Клей повинен як слід схопитися.
  • Не користуйтеся жирними кремами. Вони розчиняють клей. 
  • Не можна терти очі. Доторкатися до вік слід акуратно і лише двічі в день - при ранковому і вечірньому умиванні.
  • Не можна робити парові ванни для обличя протягом 48-годин після нарощування. 
  • Не можна користуватися водостійкою тушшю. Тому, що засіб для зняття такої туші містить масло, а після його використання вії облетять як осіннє листя. 
  • Знімати макіяж з очей краще гелем для умивання або лосьйоном для звичайної туші.
  • Не рекомендується спати, уткнувшись у подушку. Це може вплинути на зовнішній вигляд Ваших вій.

Спеціалісти Студії краси INNA BILA, на сьогоднішній день, проводять дві досить схожі процедури: нарощування вій та фабування семі-перманентною тушшю MYscara. Тому наші клієнти можуть обрати для себе найбільш зручний спосіб отримати розкішні, доглянуті вії та чарівний погляд.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук