Наши услуги
Розрахунок карткою!!!!

Різнокольоровий манікюр - модно, стильно і сучасно

Гарне вбрання, модна зачіска, креативний макіяж, - мрія, а не жінка, але вся ця величність може перекреслити тільки однин неврахований штрих - відшаровані нігті зі слідами старого відлущогося лаку. Для того щоб образ, створений такими зусиллями, не зіпсувався в очах оточуючих, а коханий чоловік дивився на Вас з обожнюванням, необхідно ретельно доглядати за своїми руками і намагатися бути в курсі всіх модних новинок чергового сезону.

Треба сказати, що сьогодні манікюр просто приголомшує нашу уяву своєю різноманітністю, але безсумнівним лідером і трендом сезону є модний різнокольоровий манікюр, який можуть запропонувати майстри нашого салону.

Сам спосіб - модний манікюр різнокольоровий в Житомирі, як відмінний засіб порадувати себе і оточуючих, вперше з'явився в 2010, і ось вже протягом декількох років залишається популярним, набуваючи все більше прихильниць цього незвичного методу фарбування нігтів. Він, безсумнівно, зможе додати в образ жінки яскраву ноту, бешкетництво, безпосередність, підкреслить її індивідуальність.

Для того щоб вийшов гарний і стильний французький манікюр різнокольоровий, наші майстри намагаються добре підібрати поєднання кольорів, які гармонують між собою і з виглядом клієнта.

Різнокольоровий французький манікюр Житомир буває в декількох варіантах. Наприклад, всі нігті покриваються лаком двох кольорів. Це можуть бути поєднання сірого кольору з відтінками блакитного, рожевого, червоного або фіолетового із золотим, синього з блакитним, рожевого з чорним, червоного з бордовим і т.д.

Інший варіант - це коли виконується модний манікюр нігті різного кольору. Наприклад, береться поєднання яскравих відтінків - блакитного, зеленого, фіолетового, синього, бузкового, помаранчевого, жовтого, білого, червоного та малинового кольорів. Нігті також можуть покриватися і лаком тих же кольорів, але приглушених тонів. Іноді манікюр різнокольорові нігті полягає в покритті нігтьових пластин в одній гамі, наприклад, від блакитного кольору до бірюзового, а потім до темно-синього або від ніжно-рожевого до яскраво-червоного, а потім до бордового. Це називається градієнтним способом фарбування нігтів. При ньому всі кольори як би плавно «перетікають» від одного відтінку до іншого, від світлого до темного або навпаки. Зрозуміло, підібрати лак потрібних кольорів для такого поступового переходу досить складно, тому краще довірити свої нігтики майстрам нашого салону, які чудово підберуть гамму кольорів лаків для того, що називається манікюр нігті різного кольору.

Цікаво виглядає такий варіант, коли нігті на середньому або безіменному пальцях виділяються якимось окремим кольором, що, згідно з положеннями фен-шую, приносить жінці любов і багатство. Наприклад, всі нігті можуть бути пофарбовані в зелений колір, а безіменний і середній - в салатовий колір відповідного відтінку.

Для тих, хто віддає перевагу креативним варіантам фарбування нігтів, майстри нашого салону можуть не тільки підібрати кольори, виконуючи манікюр різнокольорові нігті, але і виконати манікюр з дизайном, прикрасивши всі або окремі нігті якимось цікавим малюнком.

Незвично може виглядати так званий смугастий модний різнокольоровий манікюр, в якому смужки різної товщини прикрашатимуть нігтьову пластинку у вертикальному, горизонтальному або похилому положеннях. Такий спосіб фарбування буде привертати увагу своєю оригінальністю дизайну і нестандартністю підходу.

Деякі епатажні клієнтки іноді просять майстрів зробити їм різнокольоровий французький манікюр у вільному стилі, при нанесенні якого не треба дотримуватися ніяких загальноприйнятих правил. Такий манікюр виглядає звичайно як виконаний в хаотичному порядку, легко і невимушено, однак цей вид фарбування нігтів все ж вимагає врахування певної обстановки і типу одягу.

Перед тим як виконати французький різнокольоровий манікюр, майстри рекомендують клієнткам дотримуватися певних правил. Вони полягають у наступному. Справа в тому, що будь-який різновид кольорового манікюру виглядатиме тільки на ретельно доглянутих нігтях, чия господиня регулярно відвідує салон, де майстри правильно і акуратно очищають ніготь від кутикули і відмерлих частинок шкіри. Зрозуміло, всі нігті повинні бути однаково правильної форми.

Помічено, що контрастний, незвичайний за колірним рішенням модний різнокольоровий манікюр добре підходить молодим дівчатам, які люблять трохи поекспериментувати, а ось градієнтний або виконаний лаком приглушених тонів, - жінкам старшого віку.

Студія краси INNA BILA модний манікюр різнокольоровий | салон краси INNA BILA ( Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37; +38 (067) 672-48-40.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук