Наши услуги
Мистетство краси

Мінкс манікюр - стильне рішення дизайну нігтів

Кожна жінка хоче приковувати погляд оточуючих, і не лише чоловіків, а й жінок. У світі, де величезна різноманітність магазинів, салонів краси хочеться отримати ексклюзину пропозицію, сервіс та результат. Ми вже не хочемо покривати нігті звичайними лаками чи вибирати класичні дизайни покриття гель-лаком. Ми хочемо аби деталі нашого образу підкреслювали нашу індивідуальність, стиль та певний статус.
Сьогодні з'являється все більше нових технологій у сфері нігтьового сервісу, які є і привабливими і доступними для модниць. Однією із таких новинок є мінкс манікюр. Житомир йде в ногу з трендами, саме тому у салонах краси вже пропонують minx, як ексклюзивне нігтьове покриття, що не має аналогів.
Що таке мінкс? Дизайн MINX - престижний і захоплюючий аксесуар для нігтів, завершальний образ сучасної жінки. Всесвітньо відомий американський бренд, який користується великою популярністю у світових зірок шоу-бізнесу, публічних персон, стилістів і просто модних людей. Ообливою популярністю серед покриттів MINX користуються кольори золота або платини. Саме їх, для виходу на килимові доріжки, вибрали такі світові зірки, як Леді Гага, Хайді Клум, Вікторія Бекхем та Крістіна Агілера.
Манікюр від MINX приковує до себе погляди, заворожує і запам'ятовується надовго. Цей вид нігтьового дизайну створює ефект розкішної ювелірної прикраси ні кінчиках ваших нігтів. Більше 300 модних варіантів minx манікюр в Житомирі, що включають найсучасніші дизайнерські мотиви срібла, золота і платини.
Minx манікюр можна виконати лише у професійного нейл-стиліста, оскільки ця процедура вимагає спеціального обладнання та знань. Дизайнерське покриття нігтів мінкс прикрашатиме ваші нігтики протягом 2-3 тижнів за умови правильного покрокового нанесення, яке пропонують у Студії краси INNA BILA. Технологія minx включає використання інфрачервоної лампи, під впливом температури якої манікюр мінкс ідеально лягає на нігтик і фіксується на ньому.
Хочете мати такий манікюр, як у зірки світового масштабу? Запрошуємо вас у Студію краси INNA BILA! Наші нейл-майстри підберуть стильне рішення вашого манікюру! 
 
ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук