Наши услуги
Солярій

Мінкс дизайн - розкіш до кінчиків нігтів

Прийшла весна, а з нею й нові тренди у світі моди і краси. Американська компанія MINX представила нам розкішну новинку - мінкс манікюр (minx манікюр). Це покриття вже встигло завоювати прихильність супер зірок на території рідної Америки, а на початку березня вишукана новинка minx дизайн потрапив на територію України.
MINX – являє собою запатентоване покриття, яке можна наносити як на свої так і нарощені нігті (гелем чи акрилом). При нанесенні даного варіанту манікюру використовується спеціальна інфрачервона лампа, а не звичайна уф-лампа, саме тому дане покриття можна зробити лише у професійного майстра нігтьового сервісу.
Нейл дизайн нігтів мінкс Житомир представляє вам авторська Студія краси INNA BILA. Нігті мінкс - це, в першу чергу, модний аксесуар високого класу, що підкреслює ваш смак та статус. Цей продукт категорії fashion, який створили відомі манікюрні дизайнери Lisa Logan, Kimmie Kyees та ін. включає більше 350 варіантів оздоблення ваших нігтиків.
MINX нігті - це продукт, що можна носити у повсякденному житті, а також і на дорогих вечірках. Мінкс нігті можна побачити на руках зірок шоу-бізнесу, моделях глянцевих журналів, фешн-показах.
Ще одна перевага Мінкс дизайн нігтів - їх абсолютна безпечність. На початковому етапі MINX створювався як медицинська захисна плівка, при його нанесенні не використовуються хімікати та інші шкідливі компоненти. Тому, ми гарантуємо вам розкішний результат, що не завдає шкоди здоров"ю ваших нігтиків.
Студія краси INNA BILA одна із небагатьох, хто пронує мінкс нігті Житомир своїм клієнтам. З мінкс ваш манікюр буде розкішним до кінчинів нігтів. 
ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук