Наши услуги
Мистетство краси

З покриттям шелак бездоганний манікюр буде радувати своїм виглядом більше двох тижнів.

Доглянута до кінчиків нігтів - так кажуть про жінку, яка стежить за своїм зовнішнім виглядом. І, звичайно, ідеально доглянуті кінчики нігтів немислимі без манікюру. Представниці прекрасної статі, які цінують свій час, віддають перевагу більш довговічним його видам. Одним з них є манікюр шилак (шелак, shellac) - відносно новий напрямок в галузі дизайну нігтів, що вже встигло заслужити любов і визнання численних прихильниц.

Що ж являє собою шилак манікюр? Це манікюр з покриттям, об'єднуючим в собі лак і гель. Унікальний склад легко наноситься, швидко висихає, надає нігтям блиск, виглядає природно і дозволяє робити манікюр раз на два-три тижні. Також манікюр shellac Житомир пропонує власницям ламких нігтів, які хотіли б зміцнити їх, але не бажають витрачати багато часу на догляд за ними.

Перед іншими видами шелак манікюр в Житомирі має ряд переваг.

1. Висока стійкість. Лак і гель, що входять до складу покриття, проявляють свої кращі властивості, надаючи нігтям міцності і блиску, не обтяжуючи їх. Шелак тримається на нігтях до 3 тижнів, забезпечуючи їм бездоганний вигляд. Склад практично не схильний сколів та царапин, знімається спеціальним засобом протягом 10 хвилин.

2. Безпечна формула покриття. За рахунок відсутності шкідливих речовин (таких як формальдегіди, дибутилфталат, толуол) поверхня нігтьової пластини не піддається негативному впливу, ніготь стає міцнішим. Нанесений шар створює гумове покриття, здатне пом'якшити удари.

3. Легкість нанесення. Склад наноситься так само легко, як і лак. Правда, на відміну від нього, кожен шар вимагає полімеризації протягом 2 хвилин. Спилювання натуральних нігтів не потрібне. Спеціальний засіб, що використовується для видалення гель-лаку, також абсолютно нешкідливий для нігтьової пластини.

4. Економія часу. Процедура нанесення складу фахівцем займає не більше 30 хвилин.

5. Великий вибір відтінків - як яскравих, так і пастельних тонів.

6. Гіпоалергенність. Завдяки відсутності шкідливих компонентів, засіб не викликає алергії.

7. Відсутність запаху.

Наберіть в рядку пошукової системи - манікюр шелак житомир ціна - ви побачите масу пропозицій. Покриття нігтів шелаком обійдеться в рази дешевше, ніж нарощення нігтів. Вибираючи, віддавайте перевагу професійним майстрам, які працюють в салонах краси, які добре себе зарекомендували. При всій простоті процедура вимагає спеціального устаткування (ультрафіолетової лампи) і певних навичок роботи зі складом. Також це стосується і запиту манікюр шелак житомир на дому - краще, якщо це буде кваліфікований майстер з салону.

Покриття шелак можна використовувати і для улюбленого французького манікюру, і для розпису на нігтях. Якщо ви вирішили зробити shellac манікюр Житомир - сучасне місто, в якому ця послуга надається багатьма майстрами. Звернувшись в наш салон, ви можете бути впевнені в бездоганності проведення процедури і якості кінцевого результату. Сучасне обладнання та якісні матеріали, а також високий професіоналізм майстрів є гарантом довговічного бездоганного манікюру, підтримуючого ваш імідж ідеальної жінки.

Студія краси INNA BILA Shellac манікюр шелак Житомир на дому ціна | салон краси INNA BILA ( Житомир , Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук