Наши услуги
Солярій

Б'юті-хіт 30-х років минулого століття, місячний манікюр переживає другу хвилю популярності.

Французький перевернутий манікюр, місячний, голлівудський френч - все це назви одного виду манікюру, який переживає другу хвилю популярності. Б'юті-хіт 30-х років минулого століття, він був незаслужено забутий. Сьогодні місячний манікюр прикрашає руки світових зірок і багатьох модниць. Назву цей вид нейл-арту отримав через форму основи нігтьової пластини, лунули, яка виділяється контрастним кольором лаку або залишається неокрашеною.

Класичний варіант - червоний місячний манікюр в Житомирі з неокрашеною лунулою, покритою прозорим лаком. Саме в такому вигляді цей декор знову отримав визнання, з'явившись на пальчиках Діти фон Тіз, відомої шанувальниці ретро. Інтерес до нього підтримав і дім моди Діор, прикрасивши нігті своїх моделей. Незабаром забуте старе полюбилося і здобуло нове дихання. Та яке! Місячний манікюр, обростаючий новими варіаціями, потіснив звичний французький, а в поєднанні з ним заграв по-новому.

Модниці оцінили переваги цього нігтьового дизайну, особливо можливість використовувати його на коротких нігтях, не чекаючи, поки вони підростуть і не нарощуючи. Форма нігтя може бути будь-якою - класична, овальна, загострена, прямокутна. У сучасному місячному декорі дозволені будь-які поєднання кольорів і відтінків - від ніжних пастельних і до контрастних - все залежить від бажання клієнта і навичок майстра. Можна, звичайно, виконати місячний манікюр в дома Житомир, але цей вид вимагає особливої акуратності нанесення і твердої руки. Тому краще зробити його в салоні у кваліфікованого майстра.

Співробітники нашої студії справжні майстри своєї справи. Творча фантазія і бездоганне втілення роблять нігтики мініатюрними шедеврами, що притягують загальну увагу.

Досвід і знання майстрів відкривають усі грані та можливості голівудського френчу, Вам залишиться лише вибрати:

  • якої форми буде півмісяць (лунула) - овальної, трикутної або фігурної;
  • які кольори будуть використані для фарбування нігтя і лунули;
  • в яку сторону будуть повернені «ріжки» місяця;
  • чи потрібен додатковий декор - малюнок, наклейки, стрази;
  • які матеріали будуть використані - звичайний лак або більш стійке покриття шелак.

Цікаво виглядає і результат поєднання двох популярних конкуруючих видів - місячний манікюр френч. Контрастним кольором виділяється не тільки підстава нігтьової пластини, але й край нігтя. Модниці минулого століття залишали незабарвленими не тільки лунулу, а й край нігтя. Сучасний варіант допускає не тільки використання одного будь-якого тону для виділення верхнього і нижнього півмісяців, а й двох різних. На цьому можливості місячного френча не закінчуються - можна використовувати стрази, наклейки, художній розпис. Сучасний місячний манікюр залишає широкий простір для фантазії, допускаючи самі немислимі поєднання кольорів і візерунків.

Якщо вам до душі часті зміни й обновки, в якості покриття покриття підійде і звичайний лак. Якщо ж спостерігається дефіцит часу, варто вибрати шелак - інноваційний склад, що поєднує гель і лак. Головна перевага цього покриття - в підвищеної стійкості до механічних пошкоджень. Він не сколюється і зберігає яскравість і блиск. Тоді манікюр можна буде робити раз на два тижні, коли відростуть власні нігті і буде помітно, що склад нанесено не тільки що.

Оригінальний і не зобов'язуючий до певного стилю одягу, місячний нейл-арт завойовує все більше прихильниць, пропонуючи класичний варіант діловим і елегантним дамам, у пастельних тонах - романтичним особам, яскравий контрастний - молодим і зухвалим. Знайдіть і ви свій місячний дизайн.

Студія краси INNA BILA червоний місячний манікюр френч | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук