Наши услуги
Солярій

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж має багатоаспектний позитивний вплив на здоров'я людини. Він покращує трофічні процеси в шкірі, очищає її від омертвілих клітин епідермісу, стимулює секреторну функцію потових і сальних залоз, благотворно впливає на м'язевий тонус. Поглажування та інші прийоми масажу покращують скорочувальну функцію шкірних м'язів, сприяючи її еластичності та пружності.

Під впливом масажу в шкірі утворюються фізіологічно активні гістамінноподібні речовини, інші продукти білкового розпаду, викликають судинно-розширювальний ефект в шкірі.

Під час масажу, внаслідок посиленого кровопостачання, шкіра набуває здоровий відтінок, підвищується м'язевий тонус, що робить шкіру гладкою, щільною та еластичною.

Масаж активує просування тканинної рідини, посилює кровотік викликає усунення тканин та їх розтягнення, що покращує дихання і харчування шкіри, прискорює розсмоктування тканинних інфільтратів, зменшує атрофію.

Лікувальний масаж, за бажанням клієнта, може проводитись на спині, голові чи кінцівках. Професійні масажисти Студії краси INNA BILA складуть Вам індивідуальну програму оздоровлення. Курс масажів - від 5 і більше сеансів, в залежності від індивідуальних потреб кожного клієнта.

Спеціальний масажний стіл, затишна атмосфера, досвідчені масажисти. Оздоровлюйтесь і будьте бадьорими разом з нами.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

11/01/2018 Яна
Добрый вечер. Как можно записаться на курсы профессионального макияжа и оплата сразу? или можно част
09/01/2018 Юлия
Здравствуйте , а когда у вас будет набор на обучение? Интересует Парикмахер - стилист. Как проводитс
04/01/2018 Ксюша
А сколько стоит наростити 45 см волосі Татуаж бровей і губ
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук