Наши услуги
Відновлення волосся

Який манікюр наймодніший?

Модні тенденції в nail-арті постійно змінюються. На зміну яскравим і сміливим варіацій приходять ніжні, непомітні варіанти, тому визначити самий модний манікюр серед достатку напрямків художньої обробки нігтів досить складно.

Як правило, модні напрями в одязі кожного сезону полягають у переважанні якогось конкретного кольору чи забарвленні, тому манікюр модний в певну пору року, знаходиться в прямій залежності від дизайнерських рішень в одязі та взутті.

Гарний модний манікюр - це, в першу чергу, гармонія і вдале поєднання кольорів і прикрас (страз, блискіток і інш.). На сьогоднішній день nail-арт представлений різними видами класичних напрямків французького, місячного і однотонного манікюру, де широко використовуються різні рослинні та геометричні мотиви. Вражає різноманітність дизайнерських рішень для створення святкового манікюру. Поряд зі стразами або блискітками використовуються і об'ємні елементи, витончений розпис, орнаменти, а також всілякі поєднання цих елементів. Умілий підхід і багата фантазія майстра дозволяють створювати справжні витвори мистецтва в мініатюрі.

Безумовно, найбільш розповсюдженим і улюбленим манікюром для більшості представниць прекрасної статі є французький манікюр. При цьому класичний варіант з використанням білого, рожевого або натуральних кольорів, доповнений стразами або ніжною розписом є одним з найбільш актуальних стилістичних рішень. Популярність френча обумовлена ​​його універсальністю, що важливо для повсякденного життя: такий манікюр підходить до будь-якого одягу і до будь-якого макіяжу. Тому модний французький манікюр в Житомирі завжди буде користуватися популярністю.

Інші модні манікюри (місячний, однотонний з розписом і інш.) також не втрачають актуальності, особливо, якщо манікюр зроблений зі смаком, з використанням модних кольорів. Крім цього, існує умовний поділ дизайну нігтів залежно від пори року. Наприклад, модний літній манікюр Житомир, як правило, кольоровий і яскравіший, ніж манікюр для зими або осені. А манікюр для зими або новорічних свят з використанням розпису з імітацією сніжинок або морозних візерунків виглядає красиво і актуально.

Модний манікюр в дома зробити дуже складно. Для створення дійсно красивого, акуратного і, головне, довговічного манікюру необхідно використання професійного обладнання та високоякісних матеріалів. Застосування засобів сумнівної якості може призвести до небажаних наслідків.

Запрошуємо скористатися послугами нашого салону. Досвідчені майстри не тільки допоможуть вибрати найвдаліший модний манікюр, але і підберуть найбільш відповідні матеріали та оздоблювальні елементи. Запорукою успіху нашого салону є надання повного комплексу послуг нігтьового сервісу для створення ідеального манікюру на всі випадки життя.

Студія краси INNA BILA модний французький манікюр | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38(063)381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук