Наши услуги
Мистетство краси

Чорно-білий манікюр: класика жанру

Прагнення до гармонії і краси притаманне кожній жінці. Бездоганна зовнішність - це мета, досягнення якої часто вимагає багатьох зусиль і роботи над собою. Незалежно від природних даних, приваблива зовнішність може бути досягнута шляхом створення красивого образу, однією із складових якого є манікюр.

Манікюр не тільки захищає нігті від механічних пошкоджень, але й відіграє важливу естетичну роль. На сьогоднішній день можливості nail-арту дозволяють створювати різні напрямки дизайну нігтів, а одним з найпопулярніших є чорно -білий манікюр.

Гарний чорно-білий манікюр в Житомирі - це приголомшливе різноманітність дизайнів: імітація звірячої шкури (зебри, гепарда), строгі композиції, абстракції, а також класичний чорно-білий манікюр (білий френч з кінчиком нігтя контрастного кольору), все це лише основні дизайнерські лінії монохромних рішень.

Великою перевагою даного виду манікюру є його універсальність і поєднання з багатьма стилями одягу без будь-яких вікових обмежень. Більш того, чорно -білий манікюр дає можливість створення, як красивих святкових композицій, так і спрощених варіантів для офісу.

Французький манікюр в чорно -білих тонах також є класикою жанру і може бути доповнений різними додатковими оздоблювальними елементами: стразами, блискітками, мікропил та інше. Художній розпис, на білому або чорному тлі, контрастним кольором виглядає приголомшливо. Квіткові і рослинні мотиви, орнаменти та візерунки, геометричні форми в чорно-білому виконанні - це безпрограшний варіант.

Гарний чорно-білий манікюр ніколи не вийде з моди і завжди буде актуальним. Як правило, практично будь-які композиції, незалежно від переваги одного з кольорів, за умови професійного виконання завжди виглядають відмінно.

Основною перевагою нашого салону є використання високоякісного обладнання для надання повного комплексу послуг нігтьового сервісу. Практично будь-який складний манікюр, чорно -білий Житомир, особливо, вимагає чималого досвіду і практичних навичок. На монохромного забарвленні видно всі недоліки, тому дуже важливо довірити настільки важливу справу професіоналам. Ми не тільки запропонуємо Вам різні види художнього розпису, а й порадимо найкращий варіант, відповідний Вашим вимогам. Акуратність виконання, якість і стійкість не залишать Вас байдужими.

Студія краси INNA BILA чорно білий манікюр | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38(063)381-73-37,+38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук