Наши услуги
Мистетство краси

Професійний педікюр зі стразами і блискітками

Кожній жінці хочеться завжди виглядати бездоганно. Ретельний догляд за зовнішністю і здоровий спосіб життя є запорукою збереження молодості і здоров'я. Жіноча краса складається не тільки з природних даних, які даються природою. Стильна зачіска, доглянуті руки і ноги, струнка фігура - ось ті невід'ємні атрибути жіночої краси, які залежать від зусиль самих представниць жіночої статі.

Саме тому важливість манікюру і педикюру в житті сучасних жінок важко переоцінити. Як правило, манікюр робиться регулярно, в той час як до педикюру вдаються тільки в літній час. Проте, для педикюру в даний час відкриті широкі можливості. Художня обробка нігтів на ногах виконується за допомогою різних допоміжних матеріалів: блискіток, страз, мікропилу і інші.

Гарний педикюр зі стразами відразу ж привертає увагу, тому педикюр повинен не тільки бути бездоганно виконаним, а й мати підвищену міцність. Педикюр з блискітками виглядає красиво й ошатно: родзинкою такого варіанту є мерехтливий ефект, який підкреслює педикюр стрази також акцентують увагу на ніжках і приковують увагу, більше того, за допомогою страз можна підкреслити і легкий літній наряд, вибравши стрази під колір сукні або аксесуарів.

Якщо для обробки нігтів на ногах обрані стрази педикюр в Житомирі повинен бути гармонійним: велика кількість страз не тільки негарно виглядає, але і «навантажує» нігті. Для обробки нігтів ніг краще використовувати невеликі за розміром стрази педикюр повинен бути акуратним і не занадто строкатим. Педикюр стрази якого занадто великого розміру, швидше за все, не буде довговічним. Особливо, під час літнього відпочинку на морі. Але тут багато що залежить від професіоналізму виконання і застосовуваних матеріалів.

Послуга «педикюр», що надається в нашому салоні, виконується із застосуванням високоякісного обладнання кращих світових виробників. Ми приділяємо величезну увагу і допоміжних матеріалів і використовуємо найкращі матеріали для кріплення страз, які не тільки забезпечують міцність і довговічність покриття, але й дозволяють домогтися приголомшливих ефектів. Гарний педикюр зі стразами Житомир або педикюр з блискітками, який протягом довгого часу збереже ідеальний вид - ось мета і запорука успіху нашої діяльності.

Студія краси INNA BILA педикюр зі стразами з блискітками | Салон краси INNA BILA ( Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37; +38 (067) 672-48-40.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук