Наши услуги
Народний бренд року

Класичні чоловічі та жіночі стрижки

Перевірені часом і ставші каноном, основою для творчості стилістів і майстрів салонів краси, класичні жіночі стрижки Житомир не втрачають своєї актуальності, залишаючись популярними серед багатьох прекрасних дам, не готових до сміливих експериментів. Незважаючи на модні течії та креативні напрямки в області стайлінгу волосся, класика не стає менш популярною, зберігаючи численну армію шанувальниць. І це не обов'язково жінки у віці - класичні стрижки однаково добре підходять всім незалежно від віку.

Чим же заслужили класичні стрижки жіночі таке визнання? Перш за все, це самі практичні і універсальні зачіски. Їх укладка не займає багато часу, не потребує від жінок володіння професійними навичками, при відповідному типі волосся вони прощають і відсутність укладки. А головне, такі стрижки ідеально підходять до будь-якого стилю одягу, будь то класичний, романтичний, casual, діловий або спортивний. Класична стрижка - це ще й відмінна основа для створення за допомогою укладок кількох нових образів.

Насправді класичних базових стрижок не так вже й багато. Це каскад, каре, паж, боб і їжачок, все інше - їх варіації в залежності від довжини волосся. Вони-то і забезпечують велику різноманітність зачісок, серед яких майстер підбирає ту єдину під форму обличчя, тип волосся і спосіб життя клієнтки. Визначальним фактором при виборі стрижки є довжина волосся. Відповідно до нього можна класифікувати класичні варіанти зачісок.

Коротке волосся. Для короткого волосся підходять стрижки їжачок (він же піксі), паж, боб, вкорочене каре. Такі зачіски мають омолоджуючий ефект, за що і користуються успіхом у жінок в розквіті життєвих сил. Це також і вибір молодих динамічних дівчат, впевнених у своїй привабливості без додаткових атрибутів жіночності.

Волосся середньої довжини. Це найбільш поширений варіант, для якого підійдуть подовжене каре або каре на середню довжину, каскад, боб. Це досить невибагливі стрижки, які не потребують багато уваги. Каре - найбільш популярна зачіска, яка не здає позицій ще з часів Стародавнього Єгипту. Часто каре класичної довжини вибирають ділові жінки. Ця зачіска дозволяє виглядати стильно і доглянуто, не витрачаючи багато часу, якого у ділових жінок і так мало, на походи в салони краси.

Довге волосся. Власниці довгого волосся як ніхто інший знають, чого вартий гарний зовнішній вигляд волосся. Навіть дуже довге волосся вимагає надання форми. І тут найкраще підходять класичні зачіски. Кінчики волосся можуть бути підстрижені рівно або півколом, сучаснішим образ зробить прямий чубчик. Актуальною залишається і стрижка каскад, що дозволяє довгому волоссю красиво спадати на плечі.

Зачіска - одна з важливих складових не тільки жіночого, але і чоловічого образу. Всупереч стереотипу, що чоловікам, по великому рахунку, не дуже важливий їх зовнішній вигляд, це не зовсім так. Чоловіча мода,так як і жіноча, швидко змінюється, диктуючи певні стилі співзвучно часу. Якщо ж розглядати класичні чоловічі стрижки, то, як і у випадку з жіночими, вони залишаються актуальними і можуть незначно зазнавати зміни, щоб слідувати духу часу.

Як і жіночі, чоловічі класичні стрижки в Житомирі бувають різної довжини: короткі, середні, довгі. Але зрозуміло, різниця в довжині не настільки значна, як у жіночих стрижок. Як правило, універсальною є середня довжина, що дозволяє зачісували волосся назад. Проділ, характерний для класики, можна не використовувати. Довжина на скронях і потилиці варіюється, хоча більшість чоловіків її прибирають.

Студія краси INNA BILA класичні стрижки жіночі чоловічі | салон краси INNA BILA ( Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук