Наши услуги
2015

Продукція компанії «КАРТ» для ефективного кислотного педікюру

Догляд за руками важливий не тільки для жінок, але і для чоловіків. Але, не менш важливим є догляд за стопами ніг. Напевно, хтось ще пам'ятає, як доводилося це робити за допомогою тривалих соляно - содових ванн, пемзи і леза. Але, на щастя, сьогодні працює багато салонів , в яких з ороговілих ділянок шкіри ніг борються більш ефективними та безпечними способами, серед яких не останнє місце займає кислотний педікюр в Житомирі, званий ще кремовим і необрізним.

Робиться він досить просто за допомогою кремів, що містять фруктові кислоти. Послуга ця відносно нова, тому не всякий салон запропонує її своїм клієнтам, але наші майстри освоїли її досконало. Лякаючого в кислотному манікюрі немає нічого. Майстри нашого салону використовують для його проведення тільки спеціальний крем і терку, що говорить про безпеку та безболісності процедури.

На оброблені дезинфікуючим розчином проблемні ділянки стопи майстер наносить крем, що містить в своєму складі фруктову кислоту, що руйнує зв'язок між живими і відмерлими клітинами. Деякий час стопи, покриті поліетиленовою плівкою, витримуються під нею, а потім, ороговілі ділянки очищають без шкоди для ступень спеціальним інструментом. Процедура надзвичайно ефективна і дуже приємна, до того ж вона набагато безпечніше, ніж педікюр механічний.

Виконуючи педікюр кислотний Житомир, слід не забувати про основні вимоги: на стопах не повинно бути порізів, тріщин, ранок, грибкових інфекцій, які можуть стати причиною опіків. Часто процедуру цю називають хімічним пілінгом. Після неї ноги перетворюються до невпізнання. Одночасно це уповільнює утворення нових ороговілості. Майстри нашого салону, для досягнення кращого ефекту, часто, проводячи таку процедуру, одночасно видаляють натоптиші і мозолі, використовуючи спеціальні засоби.

Фруктово- кислотний педікюр, не рекомендується проводити в домашніх умовах, оскільки, незважаючи на гадану простоту, є ризик отримання травм. По закінченню процедури, ноги обробляють антибактеріальним складом і проводять масаж стоп. Звичайно, кожна жінка сама вирішує, який із способів догляду за ногами їй більше підходить. Хтось віддає перевагу класичним методом, комусь подобається SPA, а треті в захваті від педікюру апаратного.

Але, будь-яка з жінок оцінить всі переваги нової процедури, одного разу зробивши собі кислотний педікюр. Ціна такого педікюру відносно невисока - вона в нашому салоні становить у середньому сто тридцять гривнею. Кислотний педікюр kart, який проводиться за допомогою засобів « KART », що випускаються компанією Ізраїлю, вирівнює шкірний рельєф, допомагає швидкому загоєнню мікротріщин, відновленню пошкодженої нігтьової пластин, зволожує і живить шкіру стоп, вирішує проблему, пов'язану з вросшим нігтем, діабетичної стопою. Абсолютно нешкідлива процедура не заборонена ні вагітним, ні гіпертонікам, ні підліткам.

Студія краси INNA BILA фруктово кислотний педікюр | салон краси ІINNA BILA кислотний педікюр ціна (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук