Наши услуги
Народний бренд року

Французький манікюр з розписом - кращий варіант манікюру для сучасних жінок

Важливість манікюру важко переоцінити: доглянуті, ніжні руки з красивим дизайном на нігтях є частиною стилю і образу справжньої жінки. Природна краса з роками, на жаль, повільно відходить, і збереження краси немислиме без догляду за шкірою обличчя, волоссям, фігурою і нігтями.

Акуратний манікюр ідеально доповнює образ жінки, він є тим необхідним елементом, без якого зовнішній вигляд жінки буде неповним і навіть неповноцінним. Нігті є свого роду родзинкою, покликаною підкреслити індивідуальність і темперамент жінки.

На сьогоднішній день індустрія нігтьового сервісу володіє численними технологіями, за допомогою яких стало можливим досягнення ідеального манікюру, який не втрачає своїх властивостей протягом тривалого часу. Так, спеціальні покриття дають можливість не тільки надати нігтям гарний вид, але й захистити нігті від тріщин, розшаровування та інших дефектів.

Перед «нігтьових справ майстрами» часто ставиться вельми складне завдання: створити манікюр, який не тільки буде ідеально виглядати, але і чудово підійде до будь-якого одягу і будь-якого макіяжу. Рішення даної задачі можливе з допомогою одного із найбільш популярних видів манікюру, а саме, френчу, або французького манікюру.

У чому ж універсальність даного типу обробки нігтів? Мабуть, немає необхідності описувати особливості класичного френчу, так як його вигляд відомий всім. Дійсно, краса і природність є його головними перевагами. Але французький манікюр вельми багатогранний: на сьогоднішній день існує кілька різновидів , які відрізняються особливостями обробки і кольоровою гамою.

Напевно, найкрасивішим і найефектнішим є французький манікюр з розписом Житомир, який вражає не тільки красою, але й можливістю найширшого вибору дизайну. Манікюр з візерунком - це унікальний, надзвичайно красивий і тонкий вид нігтьового мистецтва. Досягнення надійної фіксації візерунка і підбір найбільш відповідних кольорів можливо тільки в професійних салонах. Як би деякі любительки не старалмся зобразити щось подібне на своїх нігтях в домашніх умовах, без застосування якісних матеріалів та спеціального обладнання досягнення якісного результату неможливе. Більше того, застосування матеріалів сумнівної якості загрожує пошкодженням нігтьової пластини або кутикули і може призвести до небажаних наслідків.

Французький манікюр з візерунком відрізняється від класичного френчу кількома суттєвими перевагами. На відміну від стандартного двобарвного манікюру, френч манікюр з малюнком дає можливість підбору візерунків або малюнків в улюблених тонах клієнток або ж відповідно до кольорових уподобань гардеробу замовниць. Сучасні технології нігтьового сервісу (аерографи та інші матеріали) дають можливість створення ідеальних мініатюрних композицій. При цьому дотримується акуратність і точність пропорцій відповідно до розмірів кожного нігтя.

Манікюр французький з малюнком дає можливість вибору різних видів візерунків. Тут використовується безліч варіацій: геометричні візерунки, квіткові та рослинні мотиви, елементи різних орнаментів, абстрактні композиції, малюнки з використанням страз, а також класика жанру: горошок, смужки, зигзаги та ін.

Якісний французький манікюр з малюнком під силу лише досвідченим майстрам, які не тільки виконають художній розпис будь-якої складності, але й зуміють порадити рішення, що підходить характеру і способу життя клієнтки. Френч манікюр на коротких нігтях в Житомирі виглядає ані трохи не гірше, ніж на довгих. Тому завданням майстра є вмілий підбір найбільш відповідного візерунку, як для довгих, так і для коротких нігтів. Існує ряд професій, при яких неприпустимо носити довгі нігті, тому, що вони є перешкодою при виконанні службових обов'язків. У таких випадках манікюр френч з малюнком є кращим варіантом.

Фахівці нашого салону, володіючи багаторічним досвідом і відмінними професійними навичками, не тільки допоможуть вам вибрати найбільш підходящий варіант манікюру з малюнком, але і втілять в життя будь-які побажання. Перевагою нашого салону є надання широкого спектру послуг у сфері нігтьового сервісу із застосуванням новітніх технологій та високоякісних матеріалів. Ми не тільки створимо ідеальний манікюр, але й допоможемо зберегти ваші нігтики в ідеальному стані.

Студія краси INNA BILA французький манікюр з розписом | салон краси INNA BILA ( Житомир , Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук