Наши услуги
Розрахунок карткою!!!!

Французький манікюр зі стразами - ідеальний варіант для свята

Кожній жінці хочеться в свята виглядати чарівно. Вишуканість вечірнього або святкового вбрання підкреслюється зачіскою, макіяжем та манікюром, які чудово доповнюють і надають повноту неповторному образу.

Французький манікюр зі стразами є відмінним рішенням для вечора або свята. Даний вид художньої обробки нігтів передбачає використання страз різних розмірів і відтінків, які створюють мерехтливий ефект. Французький манікюр зі стразами в Житомирі, особливо в поєднанні з різними видами художнього розпису нігтів дає можливість створення справжніх «творів мистецтва» в мініатюрі. Однією з модних тенденцій на сьогоднішній день є повне викладання одного нігтика стразами (як правило, безіменного). Такий варіант ідеальний для свята і відмінно виглядає.

Стрази представляють собою невеликі блискучі камінці, одна сторона яких являє собою гладке або багатогране півколо, що переливається на світлі, а друга - плоска для зручності закріплення стрази на основі.

Існує кілька різновидів страз, за допомогою яких і робиться французький манікюз зі стразами:

  • стрази з пластика
  • стрази зі скла
  • стрази з кришталю
  • стрази Сваровскі

Широкий вибір відтінків, форм і розмірів страз відкриває найширші можливості створення різноманітних варіантів дизайну манікюру. Мерехтіння страз миттєво привертає увагу до рук, тому манікюр стразами повинен бути виконаний бездоганно. Побутує помилкова думка, що французький манікюр зі стразами можна зробити в домашніх умовах за допомогою спеціального клею для страз, або ж шляхом приклеювання їх на ще невисохлий лак.

У першому випадку відсутність практичних навичок може призвести до небажаних наслідків: при невдалому приклеюванні або зсуві стрази можна зіпсувати весь манікюр і завдати шкоди нігтям. У другому випадку - один необережний рух і відбудеться змазування лаку, а це означає, що вся робота піде нанівець. Тому краще не ризикувати, тим більше що манікюр зі стразами вдома Житомир, внаслідок застосування неякісних матеріалів, може привести до пошкодження нігтьової пластини або кутикули. Крім цього, манікюр зі стразами в дома не гарантує міцної фіксації страз.

Професіонали нашого салону використовують високоякісне обладнання та матеріали, а також стрази Сваровскі, які відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом і різноманіттям форм і розмірів, що дає можливість створити бездоганний манікюр стразами. Висока якість і майстерність виконання манікюру є запорукою досягнення ідеального результату.

Студія краси INNA BILA французький манікюр зі стразами | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37; +38 (067) 672-48-40.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук