Наши услуги
Відновлення волосся

Манікюр з блискітками - кращий варіант для свята!

Для багатьох сучасних жінок і дівчат манікюр є обов'язковим елементом стилю. Більшість представниць прекрасної статі навіть не уявляють свої руки без красивого манікюру. Не дивлячись на те, що існує величезна безліч різних видів обробки нігтів, найбільшим попитом та популярністю користується саме французький манікюр.

Манікюр- френч - це свого роду класика жанру: він був розроблений американськими стилістами, перед якими стояло завдання створення манікюру, який ідеально підійшов би до одягу будь-якого стилю. Протягом останніх десятиліть з'явилися нові різновиди френчу. Додалися візерунки, нові відтінки, блискітки та інші подібні елементи.

Як правило, класичний французький манікюр, який ідеально підходить для повсякденного життя, виконується в більш натуральній або пастельній гамі. Але за допомогою френчу можна підкреслити не тільки діловий одяг, а й святкове вбрання.

Для цього існує цілий напрямок французького манікюру, де широко застосовуються блискітки, мікропил, стрази та інші деталі. Дані матеріали дозволяють створити красивий мерехтливий ефект. Широка різноманітність різних видів блискіток дають можливість створення як яскравого і помітного, так і більш ніжного, витонченого манікюру.

Французький манікюр з блискітками припускає використання блискіток різного розміру. Блискітки або глітери, в поєднанні з більш темними тонами лаку зазвичай використовуються для підкреслення вечірнього макіяжу. Манікюр з золотими блискітками в Житомирі відмінно виглядає у поєднанні з основою під природний колір нігтів. В даному випадку, блискітки наносяться тільки на вільний кінчик нігтя. Даний варіант ідеально виглядає на довгих нігтях.

Манікюр з блискітками на кінчиках, або френч мікропил із застосуванням природних або пастельних тонів цілком доречний для повсякденного життя і стане відмінним доповненням до ділового одягу.

Манікюр з сухими блискітками Житомир завжди виглядає нарядно і святково. Існує величезний вибір сухих блискіток, які використовуються для часткового або суцільного покриття нігтів під час створення манікюру. Кількість блискіток регулюється згідно побажань клієнта.

Манікюр френч з блискітками відмінно поєднується і з іншими видами френчу. При створенні манікюру з розписом або візерунками блискітки можуть служити доповненням для додання малюнку яскравості. Дивовижно виглядає весільний френч з витонченим малюнком, оброблений ніжними блискітками.

Для створення гарного й акуратного манікюру з застосуванням блискіток необхідні відповідні умови. Зробити гарний манікюр, який буде однаково акуратний на обох руках в домашніх умовах вкрай складно. Навіть класичний французький манікюр, не дивлячись на його видиму простоту, вимагає професійної підготовки та чималого досвіду. Тим більше арт-френч або френч з блискітками.

На сьогоднішній день в косметичних магазинах представлені численні види матеріалів для обробки нігтів. Але якість багатьох з них часто все ще бажає кращого. Тому експерименти можуть призвести до вкрай небажаних наслідків: алергій, пошкоджень нігтьової пластини і т.п. Другим фактором ризику є низький рівень міцності матеріалів, і, як наслідок, марні витрати: манікюр з блискітками в дома може швидко «злізти», або стертися, що ще раз послужить виправданням приказки «скупий платить двічі».

Фахівці нашого салону використовують матеріали та обладнання провідних світових виробників, що дозволяє створювати ідеальний манікюр блискітки, стрази, лаки та інші необхідні матеріали повинні володіти високим ступенем міцності, тому важливість професійного манікюру важко переоцінити. Запрошуємо всіх любительок красивого манікюру в наш салон: ви надовго залишитеся задоволені високим рівнем якості і акуратністю нашої роботи, а ми втілимо в життя будь-які ваші побажання.

Студія краси INNA BILA манікюр френч з блискітками | салон краси INNA BILA ( Житомир , Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук