Наши услуги
Відновлення волосся

Французький манікюр з малюнком - мініатюрний витвір мистецтва

Невід'ємним атрибутом бездоганного стилю для кожної жінки є гарний манікюр. Прагнення до гармонії і досконалості, як правило, виражається в деталях. Важливість доглянутих рук важко переоцінити. Адже навіть у красивої від природи жінки недоглянуті нігті не приховає вишуканий одяг чи аксесуари.

Для сучасних жінок гарний манікюр є одним із необхідних елементів. Бізнес-леді, якій доводиться часто мати справу з підписанням різних документів, просто зобов'язана мати стильний, гармонійний манікюр, що відповідає одежі та макіяжу.

Одним з улюблених видів манікюру для ділових жінок є французький манікюр. Незважаючи на те, що варіантів виконання френчу безліч, саме класичний варіант французького манікюру є найбільш універсальним, а тому й улюбленим видом оздоблення нігтів для більшості жінок.

Французький манікюр відкриває широке різноманіття різних технік і додаткових варіантів декору. Особливою популярністю сьогодні користується французький манікюр з малюнком, стразами, блискітками і т.д. На відміну від класичного френчу, манікюри з малюнками дають можливість виконання на нігтях мініатюрного розпису, що є свого роду мистецтвом і вимагає високого професіоналізму і підготовки. При виконанні даного виду манікюру використовуються орнаменти, імітація мережив, смужки, горошок, зірочки, художні абстракції, різні геометричні візерунки і т.п.

Французький манікюр з малюнками в Житомирі - це прекрасна можливість підкреслити індивідуальність, і, разом з цим, надати нігтям бездоганний вигляд. Захисні покриття, які застосовуються в професійних салонах, захищають нігті від механічних пошкоджень і тріщин, тому манікюр є додатковим засобом збереження здоров'я нігтів.

Незвичайно красиво і неповторно виглядають витончені, акуратні малюнки на нігтях французький манікюр, виконаний досвідченим майстром, є справжнім мініатюрним витвором мистецтва. Особливо ефектно виглядають двоколірні квіткові мотиви на тлі класичної основи - поєднання тілесного і білого кольорів.

Манікюр малюнки на нігтях френч Житомир - всі ці терміни об'єднані в одне з найпопулярніших напрямків мистецтва нігтьового розпису під назвою арт- френч. Створення красивого манікюру з малюнком у домашніх умовах практично неможливо. Велика кількість наклейок та інших самоклеючих елементів - це всього лише невміла спроба імітації справжнього малюнку на нігтях. У професійних салонах використовується спеціальне обладнання, за допомогою якого виконується нанесення найскладніших візерунків, виконання яких самостійно, без попереднього навчання і практики взагалі не є можливим. Мало того, спроба нанесення манікюру в домашніх умовах при використанні матеріалів сумнівної якості може призвести до дуже небажаних наслідків .

Відмітною перевагою нашого салону є не тільки використання високоякісного обладнання для нігтьового сервісу, а й багатий досвід наших майстрів, що також є запорукою створення унікального манікюру. При обробці нігтів ми використовуємо матеріали брендів зі світовим іменем, продукція яких, по праву, вважається кращою в світі, і дозволяє створити ідеальний і, головне, безпечний французький манікюр малюнки на нігтях виконуються за допомогою різних приладів або вручну, залежно від побажань клієнток і особливостей майбутньої роботи.

Ми особливо уважно ставимося до найменших деталей і проводимо якісне виконання нанесення малюнка на всіх етапах манікюру. Професійний манікюр є запорукою здоров'я нігтів, запобігання виникнення пошкоджень малюнка і покриття.

Якщо ви прагнете до досконалості і мрієте про манікюр незвичайної краси - звертайтеся до нас!

Студія краси INNA BILA французький манікюр з малюнками на нігтях френч | салон краси INNA BILA ( Житомир , Україна ) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук