Наши услуги
2015

Ознака певного статусу - французький манікюр на гелевих нігтях

Зовнішній вигляд нігтів на жіночих ручках може нам багато про що розповісти про їх господиню. Погодьтеся, завжди приємно бачити доглянуті нігті і відразу можна відрізнити чи доглядає дама за ними самостійно в домашніх умовах чи вдається до допомоги професіоналів. Здавалося б, навіть просте нехитре покриття однотонним лаком і то може бути виконано настільки не досконало, що навіть красива форма нігтів не врятує ситуацію. А як це важливо виглядати бездоганно, якщо Ви збираєтесь на якийсь відповідальний захід, адже на ньому точно всі погляди будуть звернені на Вас і так буде приємно, якщо про Вас скажуть, що ви «виглядаєте бездоганно до кінчиків нігтів».

Будь-яка похвала варто попередніх зусиль, тобто необхідно вкласти багато праці і зусиль, щоб добитися прекрасного результату. Наш салон готовий взяти на себе всі турботи по догляду за Вашими нігтями. Вам всього лише необхідно буде прийти до нас і отримувати задоволення від процедури і кінцевого результату. Одним з видів виконуваних процедур в нашому салоні є гелевий французький манікюр.

На жаль не всі володіють красивою і правильною формою нігтьової пластини, саме цей недолік можна виправити за допомогою нарощування гелевих нігтів і виконання на них французького манікюру. Чому саме цей вид фарбування ми Вам пропонуємо?

Трохи історії.

Минуло вже 36 років з моменту появи у світі так званого «французького манікюру». Розробив його і впровадив в ужиток Джеф Пінк, засновник компанії виробляє препарати для нігтьової індустрії. Чи замислювався «французький манікюр» як ідеальний дизайн нігтів для кінозірок Голлівуду, що ідеально підходить до будь-яких образів і вбрання. Власне кажучи, саме акули кіно-бізнесу звернулися до Джефа Пінк з проханням подібної розробки. Пізніше Джеф Пінк приїжджає до столиці високої моди Парижу і обдаровує професійних манекенниць своїм винаходом. Саме з таким манікюром вони виходять на подіум. Але Джеф Пінк їде на батьківщину, а розроблений ним дизайн нігтів продовжує поширюватися в інші країни і вже іменується всіма як «френч». Щоб згладити образу співвітчизників, Джев розробляє різновид первісного дизайну і дає йому назву «Беверлі Хілс». Відрізняється він від «ренча » менш контрастним колірним переходом від основи нігтя до «усмішки нігтя», найчастіше за все виконуваної так само рожевим лаком менш світлого відтінку.

36 років - це досить великий термін і за цей час змінювалися технології в нігтьової індустрії, стилі і дизайни. «Френч» так само перетворюється, але завжди залишається в списках одних з найпопулярніших варіацій дизайну нігтів.

Французький манікюр гелем в Житомирі завжди виглядає дуже ніжно і акуратно, він підходить як для повсякденного носіння на роботу в офіс, так і може стати гідною прикрасою на урочисту подію. Манікюр, гелеві нігті в нашому салоні виконується тільки професіоналами високої категорії, мають бездоганний смак і здатними виконати бажання клієнтки .

Під час процедури виконання нарощування гелем французького манікюру фахівці виконують кілька етапів.

1 . Майстер виконає підготовку поверхні нігтя. Зазвичай при цьому проходить процес знежирення та шліфування поверхні, для того щоб гель краще закріплювався.

2 . Далі відбувається підготовка до нанесення гелю і формування форми нігтя. Якщо Ви вирішили, що хочете собі зробити гелеві нігті, французький манікюр - Ваша мрія, то знайте що під цей вид дизайну ідеально підходять нігті мигдалеподібної форми або злегка квадратної з м'якими закругленими кутами.

3 . Безпосереднє нанесення гелю.

4 . Декорування. Покриття лаком.

Французький манікюр нарощування гелем Житомир виконується в різних техніках, наші високопрофесійні працівники знайомі з усіма з них і використовують у своїй практиці такі, наприклад, як експрес-френч або нарощування нігтів на формах. Який би варіант виконання технології вони не обрали, Ви завжди отримаєте.

Студія краси INNA BILA французький манікюр нарощування гелем | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук