Наши услуги
Мистетство краси

Вічно модний французький педікюр

Одним з найбільш красивих, при цьому, найбезпечнішим, вважається елегантний і універсальний педікюр французький, який, у поєднанні з європейським, дозволяє мати доглянуті ніжки. А вони, в свою чергу, в кращий бік здатні змінити навіть ходу.

На відміну від класичного, кутикула віддаляється в даному випадку без використання ріжучих інструментів: щипчиков і ножиць. Французький педікюр Житомир допомагає утримувати в ідеальному стані ноги, не побоюючись порізів і травм, які мають місце при процедурі проведення класичного педікюру.

Замість звичних щипців застосовується дерев'яна паличка, якою і відсувають до основи нігтя кутикулу. Переважно, щоб виготовлена ​​вона була з дерева апельсинового. В якості розм'якшуючих засобів при цьому виді педікюру використовують різні мазі і креми, тобто виконується процедура « насухо » (без води).

Наступний етап - полірування нігтів, яка здійснюється частіше за допомогою бархотки. Рідше майстер вдається до пилочки, яка має абразивне напилення. Зловживати другим варіантом не рекомендується, оскільки він не такий нешкідливий, як перший.

Після полірування приступають до третього етапу, мабуть, найважливішого - розм'якшенню на стопі загрубілої шкіри. На стопу наносять пом’якшуючий засіб подібно до того, як це відбувається при педікюрі апаратному. Цей засіб за допомогою легкого масажу втирається в шкіру стопи, потім видаляється з використанням ніжної пемзи ороговіла шкіра. Процедура ця називається пілінгом. Вона абсолютно безпечна, тому що «Жива» шкіра нітрохи не травмується відбувається видалення тільки «мертвої » шкіри, яку розм'якшує крем. Оскільки не зачіпається «жива» шкіра, то не включається і процес регенерації, що призводить до утворення нових наростів.

Заключним етапом французького педікюру є розслаблюючий масаж стоп, що проводиться за допомогою масел і кремів. Це не тільки дуже приємна, але й корисна процедура, протипоказань французький педікюр не має. Вартість його незначно відрізняється від вартості педікюру класичного. Саме тому краще все ж довіритися професійним майстрам, ніж робити французький педікюр в дома.

На ногах багато виконують френч педікюр в Житомирі, технологія якого дуже схожа з френч манікюром. На підготовлену пластину нігтьову наносять лак наступних кольорів: персиковий, рожевий, бежевий. Білим непрозорим лаком робиться смужка у кінчика нігтя. Ширина її повинна дорівнювати двом -трьом міліметрів. Потім нігті покривають закріплювачем або безбарвним лаком. Дуже простий, красивий і завжди модний педікюр френч. Але, на жаль, багато наших жінок починають згадувати про ноги тільки, коли настає літо і час відкритому взуттю. І тільки невелика частина модниць бажає, щоб ніжки виглядали красиво, не дивлячись на сезон, тому роблять педікюр регулярно.

Студія краси INNA BILA французький педікюр | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук