Наши услуги
2015

Французький манікюр з використанням шеллаку: краса і довговічність

На сьогоднішній день французький манікюр є одним з найбільш популярних видів манікюру. І не випадково, адже універсальність даного виду манікюру полягає в тому, що він чудово підходить як для повсякденного, так і для святкового одягу. Класичний французький манікюр відрізняється прекрасним зовнішнім виглядом, красою і акуратністю. Нові види френча являють собою різні напрямки дизайнерських рішень із застосуванням прикрас і допоміжних матеріалів, основою яких є головний принцип френча: поділ нігтьової пластини по лінії «усмішки».

З появою шелаку (лаку підвищеної міцності) для всіх любительок френча з'явилася можливість насолоджуватися бездоганним виглядом манікюру більш тривалий час - до трьох тижнів. Властивості шеллаку дають можливість досягнення ідеального манікюру, якому не страшні сколи, подряпини та інші механічні пошкодження. Тільки з застосуванням даного матеріалу можна створити ідеальний і довговічний французький манікюр шеллак являє собою унікальний склад на основі лаку і гелю, що дозволяє зберігати бездоганний вид покриття протягом тривалого часу.

Шеллак створює ідеально гладку поверхню нігтя, за умови виконання манікюру в професійному салоні нігтьового сервісу. Французький манікюр шеллаком володіє підвищеною стійкістю за рахунок характеристик шеллаку. Даний матеріал твердне під впливом ультрафіолетових променів. Це означає, що по нанесенні шеллаку нігті піддаються впливу в спеціальній лампі, де відбувається повна фіксація даного покриття. Французький манікюр шелак дає можливість використання різних відтінків і кольорів для обробки як кінчика нігтя, так основного кольору нігтьової пластини.

Якість і бездоганний вигляд манікюру є основними перевагами, якими володіє shellac. Французький манікюр із застосуванням даного покриття буде впевнено триматися на нігтях до трьох тижнів, після чого при корекції він знімається і наноситися заново.

Одним з головних переваг нашого салону є застосування високоякісних матеріалів та обладнання провідних виробників, що дає можливість створити бездоганний французький манікюр шеллаком, а також інші види манікюру. При виборі дизайну і матеріалів для манікюру ми порадимо Вам кращий варіант і врахуємо всі Ваші побажання.

Студія краси INNA BILA shellac французький манікюр шилак | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38(063)381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук