Наши услуги
Відновлення волосся

Яскравий акцент - манікюр на гострі нігті

Яскрава, ефектна, ультрамодна - саме так виглядає жінка, яка вибирає гостру форму нігтів. Гострі «котячі» кігтики, привертають до себе увагу і надають неминучу впевненість у собі. Молоді дівчата все частіше вибирають манікюр на гострі нігті. Хоча варто враховувати, що така форма нігтів в поєднанні з досить великою довжиною дуже не зручна при виконанні домашніх, та й інших повсякденних справ.

У деяких випадках «котячі» кігтики виглядають трохи агресивно, і це варто враховувати, вибираючи манікюр на гострі нігті. Якщо, наприклад, прикрасити кінчики таких нігтиків розписом з ніжними квітами, то вид кардинально зміниться, і Ви будете мати образ ніжний і витончений. Такий вид форми нігтів надає велику площу в розпорядження майстра і дає йому можливість висловити всю свою майстерність і вишуканий смак. Різновид дизайну гострої форми вражає уяву.

Як зробити гостру форму нігтів, звичайно можна поступово сформувати такий шедевр і на натуральних нігтях, але при цьому варто враховувати, що чим довше стає ніготь, тим більше вірогідності його пошкодження. Спростити собі завдання можна дуже просто, звернувшись в салон до професійного майстра. Наші фахівці знають багато способів швидкого формування гострих нігтиків. Дуже добре виглядає варіант - французький манікюр на гострих нігтях Житомир. Особливо якщо відросло кінчик нігтя робиться з прозорого матеріалу, тоді варіанти декорування стають набагато різноманітніші.

Манікюр гострі нігті можна прикрасити нейл-артом, ліпленням стразами , блискітками і так далі. Особливо красиво виглядатимуть наступні види дизайну.

Акваріумний.

Відрізняється від всіх інших варіантів тим, що малюнок є об'ємним, так як перебуває ніби всередині відростаючого кінчика. Нігті французький манікюр в акваріумному дизайні незвичайно ніжне і неповторне видовище. Такий манікюр рясно покривається шаром прозорого гелю, що додає об'ємність малюнку і збільшує його міцність і разом з тим довговічність.

Нігті французький манікюр френч в Житомирі прикрашений ліпленням - це ще один з варіантів дизайну. При такому виборі варто врахувати, що достатньо рясна і об'ємна ліплення буде виглядати громіздким на довгому і гострому кінчику нігтя. Так що не змушуйте майстра захоплюватися і ліпити Вам великі об'ємні елементи на кінчики нігтів. Якщо він вас переконує, що малюнок повинен бути більш дрібним і ніжним, знайте, він професіонал і знає що робить.

Художній розпис.

Ну, тут все залежатиме від художнього смаку вашого майстра і Вашого з ним взаєморозуміння. Кожен майстер нашого салону має з собою портфоліо виконаних робіт, так що Ви можете скористатися ним для визначення в своєму виборі. Майстри використовую акрилові фарби на водній основі різноманітних кольорів і відтінків. Так само при такому дизайні ніхто не виключає прикраса кінчиків нігтів всіляким додатковим декором, таким як стрази, блискітки або бісер. Іноді майстри використовують і іншу техніку нанесення, наприклад, малюють контур малюнка гелієвої ручкою і прикрашають це все блискучим піском або фольгою.

Іноді майстри створюють кольорові переходи на нігті за допомогою різнокольорових акрилів. У цю категорії можна віднести переходи з кольоровими лініями, малюнками тварин або комах, а так само всілякі абстракції і розтушовування. Манікюр гострі нігті створюється на будь-яких нігтях штучних, натуральних або нарощених, найголовніше правильно підібрати малюнок і колір, а для цього краще скористатися послугами професійного майстра.

Довгі нігті-стилети радикально змінюють спосіб і підходять далеко не кожній. Хоча навіть затятим прихильницям класики все ж варто хоч разок поекспериментувати і відчути на собі це неповторний і пікантний вплив сучасного дизайну нігтів.

Студія краси INNA BILA манікюр гострі нігті | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38(063)381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

03/08/2018 Катерина
Доброго дня.Чи проводяться курси по нарощуванню вій та кератиновому вирівнюванню волосся? Якщо так,
29/07/2018 Іра
Скільки триває та яка вартість курсу антицелюлітного масажу?
29/07/2018 Іра
Підкажіть, будь ласка, чи можна записатися на курси макіяжу для себе повністю з нуля, не маючи досві
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук