Наши услуги
Мистетство краси

Мистецтво манікюру нарощених нігтів

Нарощені нігті, зроблені в професійному салоні, це завжди красиво, зручно і всупереч думці деяких, зовсім не шкодить здоров'ю ваших ручок, а швидше навіть навпаки, допомагає приховати деякі недоліки та проблеми нігтів.

Французький манікюр на нарощених нігтях в Житомирі, напевно, самий класичний варіант дизайну, який підійде практично кожній жінці. Він дозволить виглядати вам ідеально при будь-яких обставин, бо чудово поєднується з різними нарядами всіляких стилів. Завдяки тому, що протягом 36 років з моменту винаходу класичного френча, він знаходиться в процесі постійного стилістичного перетворення, на сьогоднішній день у нашому розпорядженні знаходиться колосальна кількість варіацій манікюру нарощених нігтів.

Пропонуємо розглянути основні дизайнерські варіації на тему нарощування нігтів, французький манікюр.

Фан-френч.

Передбачає оформлення кінчика нігтя яскравим кольоровим матеріалом. Майстер максимально за допомогою фан-френча може проявити свою оригінальність і художній смак, а також посприяти самовираження своєї клієнтки. Зазвичай такий варіант нарощування французького манікюру вибирають молоді дівчата, які прагнуть максимально привернути увагу оточуючих.

Френч-міленіум.

Для створення образу френч-міленіум майстер буде використовувати різноманітні блискітки або декоративний пісок для оформлення кінчика нігтя. Зазвичай використовуються непрозорі матеріали, які накладаються на виготовлені форми. Застосовуються також моделючі матеріали з включеними вже в них блискітками. Нарощені нігті, французький манікюр виконані в цьому стилі надзвичайно красиві, особливо таке оформлення підійде для святкових моментів вашого життя.

Твіст-френч.

Виглядає дуже оригінально і передбачає велику кількість варіацій дизайну. Він яскравий і надзвичайно красивий завдяки тому, що для прикраси відрощеного кінчика нігтя використовуються не один колір, а кілька відразу. Також майстер може застосувати прикраси для нейл-арту на всій пластині нігтя.

Стилізований дизайн.

Французький манікюр, нарощування Житомир можуть виконуватися із застосуванням всіляких технік і в різних цікавих дизайнерських інтерпретаціях, які, безумовно, мають право на існування. Будь-який оригінальний спосіб відноситься до декоративного френчу. Наприклад, майстер може використовувати ліплення на нігтях або виконати абстрактний малюнок, який буде виділяти вільний кінчик нігтя.

Французький манікюр, нарощування нігтів - технології цих процедур межують з мистецтвом. Складно часом стає визначити, де закінчуються перші, і починається друга.

Деякі фахівці схильні призводити іншу класифікацію дизайну французького манікюру.

Френч з блискітками.

Підходить такий варіант для особливих випадків, наприклад, весілля або урочистого романтичного вечора. Для цього роблять класичний варіант французького манікюру, а на останньому етапі прикрашають блискітками перехід від бежевого лаку до білого, це дозволяє приховати можливі похибки при виділенні кінчика і ще краще прикрасити ніжний класичний варіант.

Манікюр зі стразами.

Стрази майстер закріплює, також як і в попередньому варіанті, на стику бежевого і білого лаку, при цьому форму лінії кінчика нігтя обумовлюють з клієнткою заздалегідь. Можна також за допомогою страз викласти якийсь певний малюнок на окремому пальці. Після висихання лаку фахівець покриває нігтьову пластину закріплювачем, щоб камінчики трималися якомога довше.

Класичний френч.

Поєднання білого і рожевого чи білого і бежевого лаків, надають нігтю здоровий вигляд. Французький манікюр нарощування нігтів виглядає особливо красиво і природно, якщо білий кінчик нігтя починається в місці закінчення самого пальця. Якщо наблизити білий лак до кутикули, то ніготь буде виглядати неприродньо широким. Якщо навпаки білий кінчик зсунути якомога далі від основи нігтя, то це буде некрасиво.

Манікюр з малюнком.

Майстер профарбує основну пластину і кінчик нігтя, а потім за Вашим вибором завдасть малюнок за допомогою акрилових фарб. Часто фахівці не обмежуються тільки графікою. За бажанням клієнтки вони можуть доповнити малюнок блискітками або стразами.

Зворотний френч.

Це коли відбувається зміна колірних зон, тобто білим лаком забарвлюється сама пластина, а рожевим навпаки лише кінчик.

Френч в стилі Готика.

Для такого манікюру нарощених нігтів використовується бежевий або рожевий в поєднанні з чорним лаком, замість білого, тобто кінчик нігтя забарвлюється в чорний колір.

Френч в стилі «Паморозь».

Фахівці отримують неймовірний ефекту, створюючи додатковий шар поверх класичного френча. Використовують вони при цьому перламутровий лак або покриття з блискітками. Наносять його тільки на нігтьову пластину, білий кінчик залишається недоторканим.

Майстри нашого салону виконують всі вищеперелічені варіанти нарощування нігтів з французьким манікюром. Багато з них мають настільки великий досвід, що можуть продовжити цей список. У своїй роботі вони використовують тільки високоякісні матеріали, виготовлені відомими світовими виробниками. Ми знаємо, як зберегти здоров'я Ваших природних нігтів і додати їм максимально привабливий вигляд. Кількість декоративних додаткових матеріалів в розпорядженні нашого салону вражає уяву не тільки вишуканих клієнкток, але й професіоналів займаючихся нарощенням нігтів і французьких

Студія краси INNA BILA французький манікюр нарощування нігтів | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 ( 063 ) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук