Наши услуги
Народний бренд року

Французький манікюр на коротких нігтях - візитна картка сучасної жінки

Руки будь-якої жінки є її візитною карткою, тому вона приділяє так багато часу догляду за ними, адже акуратні ручки з красивим манікюром справляють враження на оточуючих і піднімають самооцінку. Але чомусь багато хто думає, що бездоганний манікюр може тільки вийти на довгих нігтях, який треба покрити яскравим лаком. Але це зовсім не так, адже в звичайному житті в силу ряду обставин жінки не завжди можуть дозволити собі довгі нігті, а зухвало - яскравий лак на нігтях не у всіх випадках буде доречний.

Оптимальним варіантом у даному випадку буде французький манікюр для коротких нігтів, тим більше що він був задумкою для жінок з короткими нігтями, які хотіли, щоб вони виглядали елегантно і в той же час просто і природно. І в цьому їм допоможуть майстри нашої студії, які запропонують кілька варіантів тим, хто хотів би мати манікюр французький на короткі нігті в Житомирі.

Наприклад, стилізований манікюр френч добре підійде молодим дівчатам і екстравагантним особам, які хочуть виділитися і внести трохи різноманітності в традиційне класичне уявлення про французький манікюр. Адже біло-рожеві тони деяким молодим оригіналкам здається нудним і нецікавим.

А на вечірку або дискотеку їм іноді хочеться прийти з незвичним манікюром, припустимо, з місячним або шанхайським, які є новими видами французького покриття. Ці різновиди засновані на поєднанні золотого, чорного та прозорого з блискітками кольорів лаку, що надає рукам більш ошатний і урочистий вигляд.

У класичний французький манікюр короткі нігті наші майстри можуть додати і трохи «гострої перчинки», - незначно виділити краєчок нігтя не білим, а кольоровим лаком, додати яскравий квітковий або абстрактний візерунок або підібрати поєднання незвичайних контрастних відтінків.

Найголовніше - вони постараються відобразити стиль клієнтки і допоможуть їй стати оригінальною, неповторною і такою, що запам'ятовується, підібравши так, що він гармонійно поєднується із загальним виглядом та одягом покриття нігтів з високоякісних матеріалів.

Чому ж сьогодні багато клієнток віддають перевагу саме незвичайному популярному французькому манікюру на коротких нігтях Житомир? Справа в віяннях і впливі модних тенденцій, що ратують за якийсь мінімалізм у всьому.

Мінімалізм лідирує сьогодні в усіх сферах життя, тому сучасна гламурна леді, яка стежить замодою, не прагнутиме зробити собі химерну зачіску, не одягне сукню ускладненого крою, що не буде привертати увагу довгими пластинами на нігтях з громіздким нейл- покриттям. Модними зараз вважаються короткі нігтики, причому, не має значення, нарощені вони або натуральні, просто акцент робиться на їх невеликій довжині.

Є ще одна причина до даної тенденції. Раніше довгі, незвично прикрашені нігті були предметом розкоші, які не всі могли собі дозволити, тому жінки намагалися зробити їх довше і яскравіше, хоча в звичайному житті мати довгі нігті не зовсім зручно.

На сьогоднішній день, на перший план виходить не лише естетика доглянутих нігтів, але і щоденна зручність клієнток, а також їх комфорт. Тому важливим критерієм, що визначає красу нігтьових пластин, стала прийнятна довжина нігтя (не більш півсантиметра) і відповідний дизайн. Претендувати на модність при короткому нігті можна тільки за наявності хорошого манікюру.

Зручність коротких нігтів в побуті очевидно, так як вони рідше ламаються, з ними простіше виконати звичайні маніпуляції, наприклад, одягнути колготки або рукавички, попрацювати за клавіатурою комп'ютера. Натуралізм і природність коротких нігтів підкреслюють красу і жіночність. А доглянуті руки, чия господиня воліє французький манікюр на короткі нігті, завжди стануть ознакою справжньої леді, яка знає толк в елегантному манікюрі.

Головним правилом для цього є наявність нігтів однієї довжини і однієї форми, що виглядатиме гармонійно і красиво. Причому, власницям коротких нігтів наші майстри частіше радять додати їм квадратну або овальну форму.

Студія краси INNA BILA французький манікюр на коротких нігтях | салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук