Наши услуги
2015

Фарбування волосся

Повіривши в те, що джентльмени віддають перевагу блондинкам, ми приміряємо на себе всі відтінки платини, меду або  шампань, потім  сміливо перевтілюємося з романтичного світлого образу у фатальний брюнет, а якщо хочеться  поекспериментувати, не замислюючись  «одягаємося» в фуксію, махогон чи шоколанді тони .

Психологи довели: прагнучи змінити імідж, дівчата в першу чергу експериментують з кольором волосся. Одні це роблять  вдома, інші ж  довіряють цю справу професіоналам.

Професійний майстер має більше можливостей, а також кваліфікацію для того, щоб перетворити Вас, змінити імідж. Складні салонні техніки фарбування наврядчи можна повторити вдома, навіть банальне мілірування вийде не таким якісним.

Крім того, фахівець завжди має під рукою засоби з активними і сильними інгредієнтами, які допоможуть швидко відновити волосся, додати їм блиск і м'якість та уникнути неприємних наслідків у вигляді жовтого, оранжевого кольору або зелених півтонів після фарбування в блонд-чи брюнет-відтінки.

Професійні перукарі-стилісти Студії краси INNA BILA володіють різноманітними техніками окрашування, що дозволять якісно і з мінімальною шкодою для волоссся змінити колір, надати здорового блиску, добавити прядки, тонування чи художню окраску Вашому волоссю.

Ми використовуємо лише професійні фарби:

"Oyster" (Італія) - широкий спектр відтінків, стійкі фарби без жовтизни від вишуканого блонду до насиченого каштану.

"Matrix" (США) від L’Oreal Professionnel - фарба преміум класу, абсолютно безпечна, гіпоалергенна, кольорові можливості якої безкраї. Фарба "Matrix" - це висвітлення волосся до 3-х тонів і 100% зафарбовування сивини.

"BBCos" (Італія) - пропонує широкий спектр відтнків фарб на аміачній та безаміачній основі. Інноваційна формула ББКос наповнює волосся кератином при кожному фарбуванні, зберігаючи блиск та колір на протязі довгого часу. 

Хочете бути в тренді? Ці техніки фарбування ви не зможете відтворити вдома, вирушайте за ними до нас в салон. При окрашуванні у нашій Студії - консультація та підбір безкоштовні.

Омбре - окрашування із двох відтінків, між якими немає чіткого переходу. Таким чином колір від коренів плавно переходить в інший колір до кінчиків. Допускається різноманітна кольорова гама фарбування Ombre Hair Color, проте найбільшою популярністю користується все-таки двобарвне окрашування з використанням максимально наближених до натурального відтінків: шоколадних, кавових, русих, бежевих, горіхових, мідних, медових, пшеничних або янтарних, з яких можна створювати вишукані "кольорові пари".

Балаяж — спочатку вважалося, що це фарбування кінчиків волосся, зараз же таким чином в темний колір фарбують зону волосся в нижньому шлейфі.

Брондування — мікс з мелірування і багатоколірного тонування. Проводиться з метою досягнення м'яких природних переливів волосся.

Деграде — перехід від більш світлого тону до більш темного, при цьому кінчики волосся можуть бути абсолютно різних кольорів. Ця техніка чимось схожа на фарбування в стилі омбре.

3D фарбування — поєднання трьох кольорів з однієї палітри у фарбуванні додає свіжості образу.

Мажімеш — техніка мелірування, при якій досягається ефект золотих ниток у волоссі. Виконується як на забарвлених, так і на натуральних пасмах.

Американське колорування – фарбування волосся під різними кутами. У процедурі використовується 3-5 кольорів з одного або різних спектрів.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук