Наши услуги
Народний бренд року

Експрес манікюр - швидко, якісно, недорого

У зовнішності жінок руки займають важливе місце. Вони, насамперед, видають вік, тому кожній представниці прекрасної половини суспільства хочеться, мати доглянуті і красиві руки, а от часу часто на це не вистачає. І ця, здавалася б дрібниця, часом виростає у величезне незручність. Часто недоглянуті руки можуть сильно зіпсувати перше враження про жінку, чи прийшла вона на зустріч, побачення або співбесіду. Сьогодні догляд за руками став можливим завдяки тому, що практично в кожному місті з'явилася студія експрес манікюру, і не одна. Дуже зручно, тому, що зробити манікюр в такому салоні як наш можна без попереднього запису. Як показує практика, затребувана ця послуга серед, завжди поспішають бізнес -леді, молоденьких дівчат, що спізнюються на побачення, завантажених побутовими проблемами молодих мам. Новий сервіс вельми привабливий для різних категорій жінок, тому з кожним днем зростає популярність нової послуги - манікюр express. Ціни - ще одна важлива сторона. Вартість такого манікюру стартує з цифри тридцять гривнею, які може виділити з сімейного бюджету кожна жінка.

Все більша кількість клієнтів воліє класичного манікюру express манікюр. Ціни, якість, відсутність необхідності попереднього запису - все це робить його привабливим для сучасних жінок, обмежених у часі. У нашому салоні спектр послуг досить широкий: spa -манікюр, європейський, класичний, а, крім того, будь-які процедури з догляду за руками на розсуд клієнта. Дуже зручно привести в порядок руки за короткий час, зробивши у нас експрес манікюр. Житомир і багато інших міст вже знайомі з новим видом послуг, який займає від десяти до тридцяти хвилин (залежно від виду обраного манікюру).

Великим плюсом є те, що зробити експрес манікюр, ціни на який в нашому салоні цілком демократичні, а кваліфікація майстрів висока, можна, коли є бажання і час. Для всіх, хто цінує час, і не забуває про доглянутих руках, відмінним вибором є манікюр експрес. Ціни та можливість зробити його в будь-який зручний час, роблять його однією з найбільш затребуваних послуг в нашому салоні. Особливо часто користуються новою послугою жителі мегаполісів, стрімкий ритм життя яких, не дозволяє їм втрачати час, просиджуючи в чергах. Експрес манікюр для них - найкращий вибір.

Звичайно, повноцінною заміною комплексним процедурам по догляду за руками, не можна назвати express me манікюр. Ціни та мінімум часу, необхідного на таку важливу процедуру, однак, роблять його цілком конкурентним і незамінним, коли дуже швидко необхідно привести себе в порядок. За допомогою послуг, які надає наш салон, вирішити це питання можна навіть під час обідньої перерви, щоб увечері з'явитися в потрібному місці в усій красі. Незважаючи на обмежений час, майстерність наших фахівців дозволяє виконувати роботу якісно, чи бажає клієнт пройти елементарну процедуру зняття старого лаку і покриття нігтів новим, або йому необхідно моделювання нігтів.

Таким чином, швидкість - головна перевага, що робить затребуваним манікюр express me. Ціни є прекрасним її доповненням, оскільки роблять процедуру доступною. У нашому салоні можна пройти не тільки процедури базові, такі як підрізання і шліфування нігтів пилочкою, фарбування і робота з кутикулою, але і складніші: нарощування нігтів, будь-який з видів пілінгу для шкіри рук, масаж рук, сеанс парафінотерапії і пр. І все це, з толком, почуттям, якістю. А до цього додамо, що у нас можна придбати будь-які засоби для догляду за нігтями від зарубіжних відомих виробників, тому , жінкам, які відвідують наш салон, легко зберегти молодість шкіри рук. Експерти вважають, що у експрес манікюру велике майбутнє.

Студія краси INNA BILA експрес манікюр Житомир | салон краси INNA BILA express манікюр ціни (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук