Наши услуги
Відновлення волосся

Шелак - краще покриття для ідеального манікюру

Акуратний і красивий манікюр - невід'ємний елемент стилю кожної жінки. Доглянуті руки з вишуканим манікюром завжди привертають увагу і створюють приємне враження. На сьогоднішній день нейл –арт представлений різними стилістичними напрямками манікюру, тому кожна жінка може підібрати найбільш відповідний варіант під стиль одягу та макіяжу.

Інструменти і матеріали , які використовуються в салонах нігтьового сервісу, дають можливість створення ідеально міцного покриття для нігтів, завдяки якому манікюр буде зберігати свій досконалий вигляд протягом тривалого часу.

Одним з найкращих покриттів для бездоганного манікюру є шелак. Манікюр з покриттям shellac, ціна якого порівняно невисока, володіє чудовими характеристиками. Завдяки унікальному складу він поєднує кращі якості гелю і лаку, дане покриття має підвищену стійкість. Зростаюча популярність манікюру з покриттям шелак обумовлена ​​надійністю і практичністю: тепер можна на три тижні забути про манікюр, оскільки нігті весь цей час будуть в ідеальному стані. Даний фактор сприяє економії коштів на відвідування нейл -арт салонів.

Крім цього, нігті, покриті шелаком, будуть надійно захищені від тріщин, царапин та інших механічних пошкоджень. Тому манікюр з покриттям shellac (Житомир) рекомендується для ламких та схильних до розшаровування нігтів. Шелак абсолютно нешкідливий і не викликає алергії. Для зняття даного покриття використовується спеціальна рідина, а сама процедура займає не більше 10 хвилин.

Багата палітра відтінків шелаку дозволяє вибрати найбільш відповідний колір. Більше того, французький манікюр, зроблений за допомогою шелаку, на три тижні забезпечить вам ідеальний манікюр. Покриття shellac розроблено американською компанією CND і на сьогоднішній день не має аналогів.

Шелак дає можливість втілення різноманітних ідей. Європейський манікюр з покриттям shellac на сьогоднішній день користується підвищеним попитом. За допомогою покриття шелак виконуються й інші види манікюру, такі як французький або місячний манікюр. Дані види нейл – арту завжди відмінно виглядають з будь-яким одягом та макіяжем, і підійдуть як для повсякденного життя, так і для вечірнього виходу.

Наш салон надає послугу професійного манікюру з використанням покриття шелак. Оригінальні матеріали і якісне обладнання є запорукою ідеального і довговічного манікюру, який довгий час буде радувати вас красою і бездоганним виглядом. Зростаюча популярність шелаку стала причиною появи багатьох підробок, використання яких може призвести до небажаних наслідків. Не варто економити на якості - довіртесь професіоналам!

Студія краси INNA BILA манікюр покриття shellac шелак | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38 (063) 381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук