Наши услуги
Мистетство краси

Червоний манікюр: різноманіття дизайнерських рішень

Сучасне мистецтво нейл-арту представлено різними видами манікюру, але найбільш популярними є французький і місячний манікюр. Дані види обробки нігтів відрізняються головним принципом поділу кольору: французький манікюр розділяє ніготь по лінії «усмішки», тобто кінчика нігтя, а місячний манікюр - по лінії лунули (підстави нігтьової пластини, яке має форму перевернутої місяця і відрізняється за кольором від основної частини нігтя).

При створенні манікюру для офісу та повсякденному житті, як правило, використовуються природні і класичні кольори (білий, чорний і червоний), які найкращим чином поєднуються з будь-яким одягом і макіяжем. Червоний місячний манікюр відмінно виглядає у поєднанні з яскравим макіяжем, а манікюр червоний з білим Житомир - стане прекрасним доповненням жіночного або ділового стилю. Червоний колір - один з найяскравіших, тому білі візерунки на його фоні виглядають надзвичайно красиво.

Червоний французький манікюр є одним з найкращих варіантів френча, який не тільки яскраво і оригінально виглядає, але і може бути виконаний в різних варіаціях. У даному випадку можна варіювати ширину червоного покриття нігтя і експериментувати з контрастним кольором.

Завдяки універсальності червоного кольору можна створити унікальний французький манікюр, із застосуванням лаків інших кольорів, страз і блискіток. При цьому традиційна форма посмішки може мінятися залежно від дизайну манікюру. Наприклад, красиво і оригінально виглядає скошений куточок, що відокремлює червоний кінчик нігтя. Хвиляста або зигзагоподібна лінія, підкреслена червоним кольором, є одним з найбільш виграшних варіантів.

Чорно-червоний манікюр - традиційна «класика жанру», дане сполучення кольорів ніколи не втратить актуальності. Тим більше, що поєднання чорного і червоного кольорів дає можливість створення різних варіантів манікюру, як для вечірнього виходу, так і для повсякденного життя.

Використання різних прикрас: страз або блискіток, дозволяє створити красивий і незвичайний манікюр. Одним з найбільш вишуканих видів манікюру є червоний манікюр зі стразами в Житомирі, який приголомшливо виглядає і вражає вишуканістю і красою. При виконанні даного виду манікюру можуть бути використані стрази різних форм і кольорів. Найбільш вдалим варіантом є поєднання страз Сваровскі білого або «золотого» кольору на червоному тлі. Стразами можна оформити різні частини нігтя на кожному пальці, а можна тільки деякі нігтики.

Червоний манікюр з малюнком включає в себе різні дизайнерські напрямки нейл -арту. При виконанні даного виду манікюру використовуються як різні квіткові або рослинні мотиви, так і геометричні візерунки та орнаменти. Прекрасним варіантом для зими або новорічних свят є розпис червоних нігтів білими сніжинками. Червоний фон служить відмінною основою для малюнків чорного кольору. Геометричні елементи і строгі лінії на червоному тлі - це краще доповнення для святкового вбрання в чорно-червоних тонах. А ось для повсякденного життя більше підійде строгий неяскравий манікюр - червоний френч або френч з чорною лінією посмішки, що відокремлює червоний кінчик нігтя.

Все різноманіття різних видів манікюру доступно в нашому салоні. Досвідчені майстри, що володіють багаторічною практикою в сфері нейл-арту, запропонують Вам різні варіанти дизайну манікюру на всі випадки життя. Залежно від цілей манікюру ми порадимо Вам кращий варіант, який буде виконаний на високому професійному рівні, із застосуванням високоякісних матеріалів і новітнього обладнання.

Студія краси INNA BILA манікюр червоний френч | Салон краси INNA BILA (Житомир, Україна) +38(063)381-73-37, +38(067)672-48-40

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук