Наши услуги
Відновлення волосся

Арочне акрилове моделювання

Красиві, доглянуті, міцні, а головне природні та здорові - саме про такі нігті мріє, мабуть, кожна жінка. Арочне моделювання нігтів - це крок у майбутнє.

Арочне моделювання відрізняється від "звичайного" нарощування зовнішнім виглядом, технікою виконання, архітектурою, обпилом і найголовніше терміном носки!

Завдяки цій технології Ваші нігтики будуть витончені, тонкі, без горбиків, без прогину вниз вільного краю і при цьому досить міцні! Всі ці позитивні моменти досягаються за рахунок ідеальної архітектури нігтя, яка удосконалювалась більше 10 років . У результаті ми отримали ніготь, який має арку (від 30 до 50 відсотків від кола, за рахунок якої нігтик зламати набагато складніше), точку аппекса (яка при відрощувані утримує штучний ніготь на нігтьовій пластині), рівну подовжену лінію (ніготь при вигляді збоку абсолютно рівний), бічні сторони (ідеально паралельні одна одній). Раніше нігті мали тільки зону стресу (горбик), яка візуально і фізично навантажували нігті, а при відрощувані зміщувалася ближче до вільного краю і просто тріскалася, доставляючи хворобливі відчуття; вільний край (на відміну від арочних нігтів) був плоским, тому з кожним тижнем все більше тягнувся до землі. Із технологією арочного акрилового моделювання Ви забудете про такі незручності. Майстер подібно скульпторові, враховуючи особливості вашої нігтьової пластини, форми пальців, можливих дефектів, застосовуючи особливу техніку, користуючись чіткими правилами геометрії, правильно розподіляючи навантаження створює ідеальні нігтики, які при своєчасній корекції (3-4 тижні) будуть радувати володарку і всіх оточуючих!

Основне завдання nail-стиліста виправити недоліки і підкреслити достоїнства, а не просто накласти матеріал і запиляти його. Арочне моделювання - це мистецтво і складна техніка, якою досконало володіють дипломовані nail-майстри Студії краси INNA BILA, котрі в числі перших ввели та працюють з нею в Житомирі. 

Ця техніка вимагає від майстра дорогого навчання, великої практики, віртуозності і зосередженості! Тому арочне моделювання на порядок вище звичайного нарощування. Ваші доглянуті руки - Ваш престиж. Обирати Вам, дорогі Леді!

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук