Наши услуги
Відновлення волосся

Апаратний педикюр - для здоров'я та краси ваших ніжок

Студія краси INNA BILA  пропонує професійний апаратний педикюр з використанням косметики BAEHR (Німеччина). Апаратний педикюр - безпечна лікувальна процедура, яка проводиться за допомогою спеціальних косметологічних приладів і особливих медичних препаратів. Порушений обмін речовин, неправильне харчування, хронічні захворювання викликають надмірну вагу, яка в свою чергу викликає проблеми зі стопою через посилене навантаження на ноги. Зараз іде активний розвиток напрямку апаратного педикюру в Україні. Професійний педикюр стає не просто косметичною процедурою, яку полюбляють модні дами. Вперше процедура була випробувана в Німеччині та була признана пацієнтам швидше з медичних міркувань: видалення застарілих мозолів , натоптишів і інших шкірних утворень. Пізніше метод стали використовувати і в естетичних цілях в салонах краси. Дана процедура проходить у кілька етапів: розм'якшення шкіри спеціальними медичними препаратами (без використання водяних ванн), видалення огрубілих верхніх шарів епітелію, обробка шкіри стоп, обробка кутикули , полірування нігтів. При виконанні апаратного педикюру виключається можливість механічний пошкоджень. У порівнянні з класичним обрізним педикюром, цей метод сприяє безпечній обробці проблемних ділянок, не пошкоджуючи структуру шкіри. Ефективність цього способу обробки ніг надзвичайно висока. За допомогою апаратного педикюру майстри нігтьового сервісу видаляють натоптиші, мозолі, мікротріщини, вирішують проблему врослого нігтя, обробляють діабетичні та грибкові стопи.

Також у Студії краси INNA BILA  спеціалісти допоможуть Вам підібрати догляд за проблемними ділянками стопи вдома. Ми пропонуємо професійну косметику по догляду за ногами від фірми BAEHR (Німеччина). Косметичні засоби лінії BAEHR володіють не тільки косметичним ефектом, але й лікувальними властивостями, що дозволяє зсередини вирішувати проблеми, пов'язані із зовнішнім виглядом ніг. До складу косметичних засобів компанії BAEHR входять виключно натуральні компоненти рослинного походження. Всі товари виробництва BAEHR мають сертифікати і гігієнічні висновки. Ця лінія косметики має широкий асортимент, і це дозволяє фахівцям-подологам використовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі косметичні засоби мають високу проникаючу здатність, впливають на шкіру протягом 24 годин, дуже економічні при нанесенні. Крім цього вони гіпоалергенні, що означає відсутність побічних негативних реакцій в процесі їх застосування. Косметика, вироблена BAEHR, відсутня у вільному продажу на споживчому ринку, ці продукти реалізуються тільки через салони краси. Це гарантія якості продукції компанії BAEHR і захист від недоброякісних підробок.

Запрошуємо Вас до наших спеціалістів апаратного педикюру, які нададуть Вам професійну консультацію і допоможуть у вирішенні проблем.

ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук