Наши услуги
Відновлення волосся

СОЛЯРІЙ у Студії краси INNA BILA.

Супер потужний НОВИЙ солярій MegaSun TOWER PURE ENERGY з НОВИМИ ЛАМПАМИ для наших любих клієнтів!

Також пропонуємо абонементи та професійну косметику для красивої засмаги.

Солярій MegaSun TOWER PURE ENERGY - створений бути зіркою.
Вертикальний солярій MegaSun TOWER PURE ENERGY - це м'який вплив та ідеальний загар. Овальна форма внутрішньої поверхні вертикального солярію MegaSun TOWER PURE ENERGY дозволяє отримати максимально рівномірну засмагу. Розташований в кришці солярію і регульований по числу оборотів центральний кондиціонер дозволяє створити комфортну для клієнта температуру всередині кабіни.

Як правильно засмагати?

Підбираючи солярій, необхідно враховувати тривалість сеансу засмаги. Це визначається строго індивідуально, в залежності від Вашого типу шкіри. Наполегливо рекомендується починати курс засмаги з мінімального часу сеансу, рекомендованого для даного типу шкіри і параметрів ламп. Поступово час кожного наступного сеансу збільшують на 1-3 хвилини - не більше! Взагалі ж сеанс засмаги, не повинен перевищувати 10-12 хвилин. Для підтримки отриманого ефекту достатньо засмагати 1-2 рази в тиждень. Як правило, отримати хороший загар можна протягом 8-10 сеансів. Однак ця кількість сеансів рекомендується тільки, якщо шкіра нормально реагує на ультрафіолетові промені. Загоряйте дотримуючись вимог правил безпечної засмаги.

Обов'язково використовуйте косметику для захисту та кращого результату (засоби, що прискорюють, стабілізують і закріплюють отриманий результат). При їх застосуванні Ви отримаєте інтенсивну, красиву і стійку засмагу. Окрім того, Ваша засмага проявиться швидше. Косметика для засмаги в солярії має властивості захисту і догляду за шкірою.

Чекаємо на Вас у Студії краси INNA BILА, щоб порадувати чудовою атмосферою та розкішною засмагою.


ОН-ЛАЙН КОНСУЛЬТАЦIЯ

ВIДГУКИУсi вiдгуки

08/07/2018 Анастасія
Доброго дня!Скільки коштує фарбування темного волосся(шатен), середньої довжини в карамельний балаяж
30/06/2018 Вікторія
Скілько коштує макіяж денний, вечірній?
21/06/2018 Anna
Скільки коштує пробний макіяж та зачіска?
© Студiя Iнни Бiлої, 2013-2016 Дизайн сайту - Макс Шевчук