About our studio

Про нас

Ми співпрацюємо з найкращими брендами та майстрами

INNA BILA studio & shop - авторський б’юті простір для Кожного.

Наша місія - професійне обслуговування з використанням високоякісних матеріалів, досконалий сервіс та комплексний підхід до ведення клієнта.

Найважливіше в нашій роботі – щоб клієнт з нашою допомогою, дивлячись на свою зовнішню красу, відчував внутрішню впевненість та силу.

Інна Біла заснувала бренд в січні 2013 року в місті Житомирі. Зараз це популярна мережа, яка включає студію краси, б'юті бутік і навчальний центр. Серед наших нагород - звання кращого салону краси Житомира за результатами голосування «Народний бренд», ТОП 100 салонів краси України по результатах 2020 року. Тому INNA BILA – не просто салон, а широко відома lovemark, що націлена не лише на надання якісних послуг, а й на створення емоційного зв’язку зі своїми клієнтами.

Наша компанія також є соціально-активною та підтримує багато громадських ініціатив, допомагаючи дитячим будинкам, центрам реабілітації, працює з людьми з обмеженими можливостями.

 

INNA BILA – це команда, що  готує образи таким відомим людям, як Джамала та Ніна Матвієнко. Салон співпрацював та брав участь у проєкті телеканалу СТБ.

INNA BILA studio & shop орієнтована на клієнтів, які хочуть отримати якісну, швидку та кваліфіковану послугу. Наші фахівці не тільки виконають свою роботу бездоганно, але і подарують Вам комфорт, затишок і гарний настрій.

В салоні величезний спектр послуг, можливість робити певні процедури одночасно, що дуже зручно, акції, які ви легко можете відслідковувати на сайті, подарункові картки та ексклюзивна послуга Relax Time. Вона передбачає, що в будь-який день ви можете влаштувати приватну beauty-вечірку з врахуванням усіх Ваших побажань в салоні.

Для постійних клієнтів мережі діє система лояльності.

INNA BILA studio & shop завжди віддана і вдячна Вам за Ваш вибір.

До встречи в INNA BILA studio & shop!

Запис Online

Попередній запис в студію краси Inna Bila

0/3600

Online booking